Závody 2022

                                        Počet
závodů
MTB BĚH DUA TRI SKI     1.
místo
2.
místo
3.
místo
brambora další nejlepší umístění
Bečica Jan 3   3         1        
Bečica Petr 2   2                 15.
Brázdová Veronika 5 3 2           1 1 1  
Hečko Martin 39 6 32 1       1 5 2 5  
Chmela Marek 3   3         1     1  
Kögler Daniel 2 2                   10.
Krejčí Michal 0                      
Langer Zdeněk 0                      
Michalíková Milana 0                      
Minařík Ondřej 8 1 7           2 1    
Minařík Tomáš 16 3 12 1       2 3 3 3  
Müllerová Valerie 3   3         1 1 1    
Pavlík Radim 2 1 1                 11.
Polanský Leopold 5   5                 10.
Zbranek Václav 2   2                 17.
Zbranek Zdeněk 0                      

 

45/8    Klobucká kola,    Valašské klobouky,    25.6.2022

         
Minařík Tomáš M2 3. 20 km 1:22:24

 

44/7    Drásal,    Holešov,    25.6.2022

         
Pavlík Radim M40-49 71 / 31 173 km 12:53:06
Hečko Martin M30-39 105 / 22 58 km 3:25:10
Brázdová Veronika Ž30-39 141 / 4 58 km 3:45:13

 

43/36    K5,    Kunovice u VM,    24.6.2022

         
Hečko Martin M35+ 2 / 2 17 km 1:29:22
Minařík Tomáš M35+ 5 / 4 17 km 1:36:58

 

42/35    Běh olympijského dne,    Zlín,    22.6.2022

         
Minařík Tomáš MB 8 / 2 5 km 18:03
Bečica Jan MA 10 / 5 5 km 18:20
Hečko Martin MA 12 / 6 5 km 18:44
Chmela Marek MB 15 / 4 5 km 18:53
Bečica Petr MA 37 / 15 5 km 20:21
Polanský Leopold MC 75 / 11 5 km 24:45

 

41/34    Rokytenský hrb,    Rokytnice,    18.6.2022

         
Hečko Martin MA 2 / 1 20 km 1:36:43
Minařík Tomáš MB 5 / 3 20 km 1:42:45

 

40/6    Rajnochovická 50ka,    Rajnochovice,    9.6.2022

         
Hečko Martin M open 35-99 17 / 9 47 km 2:07:28
Minařík Tomáš M open 35-99 18 / 10 47 km 2:10:23

 

39/1    Memoriál Františka Fraita,    Provodov,    7.6.2022

         
Minařík Tomáš
Hečko Martin
dvojice 4. 5 km běh s lezením + 9 km MTB 1:03:31

 

38/33    Kojetínská 10,    Kojetín,    5.6.2022

         
Hečko Martin M18 10 / 4 10,4 km 40:16

 

37/32    Lysohorský Ultra Trail,    Malenovice,    4.6.2022

         
Chmela Marek M50 25 / 6 67 km 8:33:38

 

36/5    O pohár starosty obce Lačnov,    Lačnov,    4.6.2022

         
Hečko Martin M1 - / - 52,8 km DNF

 

35/31    Běh na 2 míle,    Zlín,    4.6.2022

         
Hečko Martin muži 2. 3,2 km 11:33

 

34/30    Spartan Race Super,    Šamorín, Slovensko,    29.5.2022

         
Zbranek Václav M open 160 / 31 10 km + 25 překážek 1:12:01

 

33/29    Festivalový půlmaraton,    Zlín,    29.5.2022

         
Hečko Martin M30 60 / 15 21 km 1:34:58
Chmela Marek M40 2 / 1 10,5 km 41:34
Minařík Tomáš M40 3 / 2 10,5 km 42:22
Bečica Jan M20 4 / 1 10,5 km 42:32

 

32/28    Valašský Hrb,    Hutisko-Solanec,    28.5.2022

         
Hečko Martin B 44 / 20 56 km 6:08:33

 

31/27    Noční běh,    Rožnov pod Radhoštěm,    21.5.2022

         
Minařík Tomáš M3 4 / 3 6,2 km 26:33

 

30/4    VC KOLA SVORADA,    Brno,    20.5.2022

         
Kögler Daniel MH 109 / 43 54 km 1:24:05

 

29/26    Kralický maraton,    Dolní Morava,    21.5.2022

         
Hečko Martin M30-39 12 / 4 43 km 4:12:15

 

28/25    Strážnická 100,    Strážnice,    14.5.2022

         
Hečko Martin M 24 / 22 100 km 15:49:42

 

27/24    Aloizovské kopce,    Aloizov,    8.5.2022

         
Hečko Martin muži 4. 10 km 42:53

 

26/3    Šela maraton,    Týn nad Bečvou,    7.5.2022

         
Kögler Daniel
Pavelka Jan
dvojice
muži
10. 79 km 4:37:13
Hečko Martin M39 59 / 36 51 km 2:27:35

 

25/23    Běh na 2 míle,    Zlín,    7.5.2022

         
Hečko Martin muži 2. 3,2 km 12:03

 

24/2    Rohálovská 50ka,    Prusinovice,    30.4.2022

         
Hečko Martin M1 167 / 62 50 km 2:10:09
Minařík Tomáš
Minařík Ondřej
tandem 2. 50 km 2:10:25
Brázdová Veronika Z1 273 / 6 50 km 2:25:23
Hečko Martin duatlon 9. R10 + Roh50  
Brázdová Veronika duatlon 2. R10 + Roh50  

 

23/22    Ještěd SkyRace,    Liberec,    23.4.2022

         
Hečko Martin M 26-35 83 / 28 22 km 2:53:29

 

22/21    Velikonoční běh,    Tovačov,    17.4.2022

         
Hečko Martin MA 9 / 6 7,5 km 29:51

 

21/1    Chřibská 50 MTB,    Kroměříž,    16.4.2022

         
Hečko Martin M3 109 / 29 50 km 2:30:31
Brázdová Veronika Z1 141 / 7 50 km 2:46:08

 

20/20    Hložecká desítka,    Brumov-Bylnice,    16.4.2022

         
Minařík Tomáš M50 2 / 1 10 km 39:06

 

19/19    Rohálovský běžecký samozávodní ultramaraton,    Prusinovice,    9.-29.4.2022

         
Hečko Martin - 14.4. běžci pod 40 15 / 10 50 km 4:52:53
Zbranek Václav - 23.4. běžci 40+ 38 / 17 50 km 6:12:14
Minařík Tomáš - 21.4. běžci 40+ 49 / 21 50 km 7:22:18

 

18/18    Masaryk run,    Brno,    9.4.2022

         
Brázdová Veronika
Hečko Martin
štafeta
MIX
3. 5 + 5 km 43:06

 

17/17    Zlínská lesní hodinovka,    Zlín,    9.4.2022

         
Minařík Ondřej MA 8 / 5 15140 m 1 hodina
Bečica Jan MA 10 / 7 14990 m 1 hodina
Minařík Tomáš MB 14 / 4 14640 m 1 hodina
Hečko Martin MA 21 / 12 14070 m 1 hodina

 

16/16    Běh Výstavištěm Flora Olomouc,    Olomouc,    8.4.2022

         
Hečko Martin MA 4 / 4 10 km 39:09

 

15/15    Náměšťský kros,    Náměšť na Hané,    2.4.2022

         
Hečko Martin M18 2 / 2 5,1 km 19:36

 

14/14    Běh na 2 míle,    Zlín,    2.4.2022

         
Hečko Martin muži 3. 3,2 km 11:49

 

13/13    Běh jarním ránem,    Štítná nad Vláří,    27.3.2022

         
Hečko Martin M 6. 10 km 39:39
Minařík Tomáš M 7. 10 km 40:00

 

12/12    Memoriál ZINC,    Osvětimany,    26.3.2022

         
Hečko Martin M long 5. 26 km 2:09:35

 

11/11    Josefský běh,    Zlín,    19.3.2022

         
Minařík Ondřej MA 7 / 6 10 km 38:54
Hečko Martin MA 8 / 7 10 km 38:56
Minařík Tomáš MB 22 / 7 10 km 42:47
Bečica Petr MA 58 / 25 10 km 48:10
Polanský Leopold MC 123 / 16 10 km 1:00:26
Müllerová Valerie ZJ 43 / 2 5 km 31:29

 

10/10    Grymovská 10,    Grymov,    12.3.2022

         
Minařík Ondřej MA 10 / 6 10 km 36:50
Hečko Martin MA 15 / 9 10 km 37:45

 

9/9    Sri Chinmoy 1/2maraton,    Zlín,    6.3.2022

         
Hečko Martin M15-49 32 / 24 21 km 1:31:49
Polanský Leopold V50-59 74 / 15 21 km 1:58:21

 

8/8    Rohálovská desítka,    Prusinovice,    5.3.2022

         
Minařík Ondřej M20-39 26 / 15 10 km 38:02
Hečko Martin M20-39 49 / 21 10 km 40:31
Brázdová Veronika Z20-39 159 / 19 10 km 47:39

 

7/7    Běh na 2 míle,    Zlín,    5.3.2022

         
Hečko Martin muži 5. 3,2 km 12:06
Polanský Leopold muži   3,2 km 15:13
Müllerová Valerie holky 1. 0,8 km 3:33

 

6/6    Dračí smyčka,    Dřevohostice,    26.2.2022

         
Minařík Ondřej A 3. 8 km 31:45
Hečko Martin A 8. 8 km 33:10

 

5/5    Běh Jižními svahy,    Zlín,    12.2.2022

         
Minařík Ondřej MA 9 / 6 9 km 34:03
Hečko Martin MA 11 / 8 9 km 35:06
Polanský Leopold MC 93 / 10 9 km 51:38
Müllerová Valerie ZJ 25 / 3 4 km 25:55

 

4/4    Lysinská Krůta,    Jankovice,    5.2.2022

         
Minařík Ondřej M1 2 / 2 16,5 km 1:32:40
Minařík Tomáš M2 4 / 1 16,5 km 1:41:50
Hečko Martin M1 9 / 5 16,5 km 1:56:09
Pavlík Radim M2 19 / 11 16,5 km 2:24:54

 

3/3    Běh na 2 míle,    Zlín,    5.2.2022

         
Hečko Martin muži 2. 3,2 km 11:45

 

2/2    Trailový běh Tří králů,    Otrokovice,    8.1.2022

         
Minařík Tomáš M2 12 / 6 10 km 53:53
Hečko Martin M1 17 / 6 10 km 54:59

 

1/1    Běh na 2 míle,    Zlín,    8.1.2022

         
Hečko Martin muži 5. 3,2 km 12:23