73/23    Kašavský Bajk-kap,    Kašava,    16.9.2018

         
Krejčí Michal M2 8 / 2 29 km 1:22:42
Janota Miroslav M2 14 / 4 29 km 1:25:21
Kaška Michal Jm 17 / 2 29 km 1:28:10
Dubovský Miroslav M1 38 / 20 29 km 1:41:49
Zbranek Zdeněk M3 41 / 4 29 km 1:45:37

 

72/41    Slopenská desítka,    Slopné,    16.9.2018

         
Hečko Martin MA 1 / 1 10 km 39:34
Zbranek Václav MA 35 / 16 10 km 47:34

 

71/22    Rallye Sudety,    Teplice nad Metují,    8.9.2018

         
Hečko Martin M30-39 235 / 86 113 km 7:17:06

 

70/40   Strojařská desítka,    Zlín,    8.9.2018

         
Zbranek Václav MA 43 / 26 10 km 42:39

 

69/21    Valašský krpál,    Vsetín,    7.9.2018

         
Krejčí Michal H 40-49 8 / 1 12,7 km 30:10

 

68/6    Trnavský kolík,    Trnava,    2.9.2018

         
Minařík Tomáš M 1. 0,1 - 1 - 10 km 31:48
Hečko Martin M 3. 0,1 - 1 - 10 km 32:22
Langer Zdeněk M 8. 0,1 - 1 - 10 km 36:16

 

67/39    Spartan Race Ultra,    Valča,    1.9.2018

         
Zbranek Václav M37 15 / 3 50 km + 60 překážek 10:21:04

 

66/20    HoPáDal,    Dalečín,    25.8.2018

         
Pavlík Radim M40-49 17 / 6 36 km 2:07:30

 

65/19    Rusavská 50ka,    Rusava,    18.8.2018

         
Kaška Michal Jun 242 / 10 50 km 2:36:20
Krejčí Michal M3 4 / 1 35 km 1:23:31
Minařík Ondřej M1 15 / 4 35 km 1:31:25
Zbranek Zdeněk M4 37 / 2 35 km 1:46:16

 

64/38    Běh na Svatý Hostýn,    Bystřice pod Hostýnem,    18.8.2018

         
Hečko Martin MA 3 / 1 5 km 24:26
Minařík Tomáš M35 16 / 4 5 km 26:44

 

63/37    MajDay,    Vendryně,    11.8.2018

         
Václav Zbranek EM 25 / 19 10 km + překážky 1:25:57

 

62/36    Hostýnská osma,    Rajnochovice,    11.8.2018

         
Minařík Tomáš
Langer Zdeněk
týmy
M70-89
8. 70 km 11:07:27

 

61/18    Klobucká kola,    Valašské Klobouky,    11.8.2018

         
Krejčí Michal M2 1.   56:31

 

60/35    Excalibur race hell,    Vranov u Brna,    5.8.2018

         
Zbranek Václav M 20 / 17 10 km + 34 překážek 1:25:16

 

59/17    Hostýnská 50,    Bystřice pod Hostýnem,    4.8.2018

         
Krejčí Michal M1 15 / 1 47 km 1:44:59
Kaška Michal Jm 55 / 5 47 km 1:55:19

 

58/34    Běh na 2 míle,    Zlín,    4.8.2018

         
Minařík Tomáš M 2. 3,2 km 10:48

 

57/5    Valachyman,    Nový Hrozenkov,    3.8.2018

         
Langer Zdeněk M40 217 / 111 0,35 - 16 - 4,5 km 1:45:53
Hečko Martin M40 2 / 2 0,25 - 12 - 3,6 km 46:26

 

56/4    Holešovman,    Holešov,    28.7.2018

         
Hečko Martin M2 10 / 8 0,5 - 26 - 6 km 1:42:08
Langer Zdeněk
Krejčí Michal
Minařík Tomáš
štafeta 4. 500 m
26 km
6 km
1:37:10

 

55/16    Bike Čeladná,    Čeladná,    28.7.2018

         
Zbranek Zdeněk M59 22 / 1 22 km 51:30

 

54/2    Kunovický miniduatlon,    Kunovice u VM,    21.7.2018

         
Minařík Tomáš M30-39 5 / 4 6 - 20 - 1,5 km 1:44:06
Hečko Martin M30-39 11 / 8 6 - 20 - 1,5 km 1:50:26
Zbranek Zdeněk M50+ 32 / 5 6 - 20 - 1,5 km 2:07:25
Minařík, Hečko, Zbranek týmy 2. 6 - 20 - 1,5 km  

 

53/15    Karpatský Pedál,    Javorník,    14.7.2018

         
Zbranek Zdeněk V 29 / 2 25 km 1:14:53

 

52/14    Salzkammergut Trophy,    Bad Goisern (Rakousko),    14.7.2018

         
Pavlík Radim M40 422 / 172 209 km 15:33:51

 

51/13    Zděchovský krpál,    Zděchov,    5.7.2018

         
Krejčí Michal M2 8 / 3 28 km 1:25:23
Minařík Tomáš M1 12 / 9 28 km 1:32:07
Hečko Martin M1 24 / 14 28 km 1:38:14
Janků Michaela Ž1 59 / 5 28 km 2:18:06

 

50/12    Drásal,    Holešov,    30.6.2018

         
Pavlík Radim M 40-49 63 / 27 OBR 208 km 13:10:38
Janota Miroslav M 40-49 89 / 24 A 117 km 6:33:10
Zbranek Zdeněk M 50-59 259 / 22 A 117 km 8:04:10

 

49/33    GEROY - extreme race,    Přerov,    30.6.2018

         
Minařík Tomáš
Hečko Martin
2 členné týmy 2. 9 km + 30 překážek 1:08:44
Zbranek Václav
Macek Pavel
2 členné týmy 5. 9 km + 30 překážek 1:14:02

 

48/11    MTBřezolupský sprint,    Březolupy,    30.6.2018

         
Minařík Ondřej jun 16-29 2 / 1 6 km 12:50

 

47/32    Kunovická 5,    Kunovice u VM,    29.6.2018

         
Minařík Tomáš M 35-49 5 / 2 11 km 50:37
Hečko Martin M 20-34 16 / 8 11 km 54:32
Zbranek Václav M 1 / 1 5 km 26:45

 

46/10    Valašský pohár MTB-XC,    Vsetín-Semetín,    23.6.2018

         
Krejčí Michal M2 6.    

 

45/31    Spartan Race,    Kouty nad Desnou,    23.6.2018

         
Zbranek Václav OM 199 / 61 13 km + 25 překážek 2:35:12

 

44/3    Moraviaman,    Otrokovice,    23.6.2018

         
Langer Zdeněk M35 268 / 46 3,8 - 180 -42 km 12:51:21

 

43/2    Valašský triatlon,    Brumov-Bylnice,    23.6.2018

         
Javorová Lucie Ž 3. 0,5 - 22 - 8 km 1:41:10

 

42/30    Mattoni 1/2 maraton,    Olomouc,    23.6.2018

         
Hečko Martin MAM 57 / 36 21, 097 km 1:19:25
Minařík Tomáš MAM 128 / 83 21, 097 km 1:24:16
Polanský Leopold M55 1736 / 39 21, 097 km 1:50:52

 

41/29    Běh olympijského dne,    Zlín,    20.6.2018

         
Hečko Martin MA 4 / 3 5 km 17:26
Minařík Tomáš MA 8 / 7 5 km 18:17
Zbranek Václav MA 25 / 12 5 km 20:19
Polanský Leopold MC 76 / 7 5 km 24:38

 

40/28    Night Trail Run,    Staré Město,    16.6.2018

         
Minařík Tomáš M2 4 / 3 9 km 33:31
Zbranek Václav M2 16 / 10 9 km 38:53

 

39/27    Urban Challenge,    Brno,    16.6.2018

         
Zbranek Václav M45 8 / 1 5 km + 25 překážek 27:38

 

38/26    Běh Bystřicí pod Hostýnem,    Bystřice pod Hostýnem,    10.6.2018

         
Minařík Tomáš M2 6 / 4 7 km 26:59

 

37/9    Nivnická 50ka,    Nivnice,    10.6.2018

         
Krejčí Michal M49 15 / 5 50 km 2:25:50

 

36/8    Vařákovy paseky,    Horní Lideč,    9.6.2018

         
Javorová Lucie Z1 2.   1:02:11
Janků Michaela Z1 4.   1:14:26

 

35/25    Heroes race,    Hradec nad Moravicí,    9.6.2018

         
Minařík Tomáš M 21. 13 km + 40 překážek 2:08:58
Zbranek Václav M 50. 13 km + 40 překážek 2:27:15

 

34/24    Zámecká 5,    Holešov,    8.6.2018

         
Hečko Martin M20-39 6 / 3 5 km 17:55
Minařík Tomáš M20-39 10 / 6 5 km 18:35
Zbranek Václav M20-39 23 / 14 5 km 20:23

 

33/1    Czechman triatlon,    Pardubice,    2.6.2018

         
Langer Zdeněk M35 546 / 108 1,9 - 90 - 21 km 6:38:17

 

32/23    Festivalový půlmaraton,    Zlín,    2.6.2018

         
Zbranek Václav M30 89 / 36 21,097 km 1:38:47
Polanský Leopold M50 387 / 25 21,097 km 2:09:28

 

31/22    Běh na 2 míle,    Zlín,    2.6.2018

         
Javorová Lucie Ž 1. 3,2 km 13:44

 

30/21    Night Trail Run,    Rožnov pod Radhoštěm,    26.5.2018

         
Minařík Tomáš M2 3 / 3 5,7 km 23:54
Zbranek Václav M2 10 / 7 5,7 km 26:29

 

29/7    Hradní okruh,    Brumov-Bylnice,    26.5.2018

         
Krejčí Michal M2 9 / 4 52 km 2:32:49
Hečko Martin M 7 / 6 26 km 1:19:03
Janků Michaela Z 66 / 3 26 km 1:54:40
Müllerová Valerie B2 18 2 km 10:36

 

28/6    Mamut bike,    Přerov,    26.5.2018

         
Zbranek Zdeněk EM4 29 / 4 35 km 1:32:59

 

27/20    Valašský hrb,    Hutisko - Solanec,    26.5.2018

         
Pavlík Radim B 34 / 19 50 km 6:19:29
Langer Zdeněk B 122 / 71 30 km 3:14:15

 

26/19    Klobucký hrb,    Valašské Klobouky,    20.5.2018

         
Hečko Martin M1 2 / 2 2,8 km 15:21
Minařík Tomáš M1 4 / 4 2,8 km 16:07

 

25/18    Miomove run,    Žítková,    19.5.2018

         
Hečko Martin MA 1 / 1 10,5 km 46:15
Minařík Tomáš MA 3 / 3 10,5 km 51:08

 

24/5    Valašský pohár MTB-XC,    Ratiboř,    8.5.2018

         
Janků Michaela Ž 7.    

 

23/17    Volkswagen Maraton Praha,    Praha,    6.5.2018

         
Hečko Martin MAM 330 / 172 42,195 km 3:08:59
Minařík Tomáš MAM 772 / 354 42,195 km 3:25:14

 

22/4    Jezernické viadukty,    Jezernice,    5.5.2018

         
Kaška Michal JUN-M 95 / 4 49 km 2:15:25

 

21/1    Valachy Duatlon,    Velké Karlovice,    5.5.2018

         
Langer Zdeněk M40 124 / 58 3 - 15 - 3 km 1:27:05

 

20/16    Běh na 2 míle,    Zlín,    5.5.2018

         
Polanský Leopold M   3,2 km  
Müllerová Valerie holky 16. 0,8 km 5:21

 

19/15    Prvomájový Burky běh,    Hulín,    1.5.2018

         
Hečko Martin M1 2 / 2 10 km 39:51

 

18/14    Spartan Race,    Kutná hora,    28.4.2018

         
Zbranek Václav        

 

17/3    Rohálovská 50ka,    Prusinovice,    28.4.2018

         
Minařík Ondřej Muži I 40 / 26 50 km 1:58:40

 

16/13    Komenského půlka,    Uherský Brod,    28.4.2018

         
Hečko Martin M 3. 10 km 37:44
Minařík Tomáš M 4. 10 km 38:09

 

15/12    Night Trail Run,    Kroměříž,    21.4.2018

         
Zbranek Václav M2 15 / 11 5 km 20:39

 

14/11    Hložecká desítka,    Brumov-Bylnice,    21.4.2018

         
Hečko Martin M40 2 / 1 10 km 38:02
Minařík Tomáš M40 4 / 2 10 km 39:05
Krejčí Michal M50 16 / 5 10 km 44:24

 

13/2    Porubajk,    Ostrava,    21.4.2018

         
Minařík Ondřej Muži 11 / 8 38 km 1:27:49

 

12/1    Chřibská 50ka,    Kroměříž,    14.4.2018

         
Hečko Martin M3 126 / 46 50 km 2:10:34

 

11/10    Zlínská lesní hodinovka,    Zlín,    14.4.2018

         
Minařík Tomáš MA 11 / 6 14,94 km 1 hod
Zbranek Václav MA 39 / 17 13,19 km 1 hod

 

10/9    Běh na 2 míle,    Zlín,    7.4.2018

         
Polanský Leopold M   3,2 km  
Müllerová Valerie holky 13. 0,8 km 5:32

 

9/8    Josefský běh,    Zlín,    17.3.2018

         
Hečko Martin MA 35 / 19 9 km 41:09
Zbranek Václav MA 60 / 33 9 km 44:08
Langer Zdeněk MA 113 / 46 9 km 51:25

 

8/7    Rohálovská desítka,    Prusinovice,    24.2.2018

         
Hečko Martin M20-39 49 / 36 10 km 38:57
Minařík Tomáš M20-39 66 / 40 10 km 39:51

 

7/1    Noční stopa Valachy,    Velké Karlovice,    17.2.2018

         
Krejčí Michal M50 19 / 6 13 km 54:59

 

6/6    Dračí smyčka,    Dřevohostice,    17.2.2018

         
Minařík Tomáš MA 1 / 1 8,5 km 33:06
Hečko Martin MA 6 / 4 8,5 km 34:55

 

5/5    Winter Spartan Race Sprint,    Valča,    10.2.2018

         
Zbranek Václav open do 39 183 / 10 7,3 km + 21 překážek 1:02:15

 

4/4    Běh Jižními svahy,    Zlín,    10.2.2018

         
Minařík Tomáš MA 8 / 7 6 km 23:15
Hečko Martin MA 21 / 12 6 km 25:25

 

3/3    Běh na 2 míle,    Zlín,    3.2.2018

         
Hečko Martin M 9. 3,2 km 11:41
Krejčí Michal M 14. 3,2 km 12:32

 

2/2    Lysinská Krůta,    Jankovice,    27.1.2018

         
Minařík Tomáš M 5. 16 km 1:42:45
Pavlík Radim M 15. 16 km 2:03:49

 

1/1    Trailový běh Tří králů,    Otrokovice,    6.1.2018

         
Minařík Tomáš B2 9 / 6 10 km 53:44
Hečko Martin B1 5 / 2 5 km 25:24
Krejčí Michal C1 10 / 2 5 km 28:14