34/22    Author Šela Cross Run,    Týn nad Bečvou,    5.5.2019

         
Minařík Tomáš MEX 6 / 5 11,7 km 48:06

 

33/3   Author Šela Marathon,    Týn nad Bečvou,    4.5.2019

         
Pavlík Radim M40 196 / 69 101 km 5:53:18
Hečko Martin
Brázdová Veronika
týmy
dvojice Mix
5. 101 km 6:41:47

 

32/21    Tour de Spa,    Luhačovice,    4.5.2019

         
Bečica Petr M 5. 10 km 38:38

 

31/2    Valachy Duatlon,    Velké Karlovice,    4.5.2019

         
Minařík Ondřej M40 14 / 9 3 - 16 - 3 km 1:12:02

 

30/20    Prvomájový běh,    Hulín,    1.5.2019

         
Hečko Martin M do 35 2 / 1 10,5 km 37:50
Minařík Tomáš M 36 a víc 8 / 5 10,5 km 39:58
Bečica Petr M do 35 10 / 4 10,5 km 42:28
Brázdová Veronika Ž do 35 1 / 1 10,5 km 48:32

 

29/19    GTNS Salomon Baba-Kamzík,    Bratislava,    28.4.2019

         
Minařík Tomáš M 36 / 25 26 km 2:04:02
Zbranek Václav M 139 / 90 26 km 2:23:20
Langer Zdeněk M 293 / 147 26 km 2:44:25
  týmy 6.    

 

28/2    Rohálovská 50ka,    Prusinovice,    27.4.2019

         
Janota Miroslav M2 35 / 6 50 km 1:57:16
Minařík Ondřej M1 59 / 35 50 km 2:02:54
Hečko Martin M1 120 / 62 50 km 2:14:18
Brázdová Veronika Ž1 330 / 10 50 km 2:38:27

 

27/18    Night Trail Run,    Kroměříž,    20.4.2019

         
Minařík Tomáš M2 5 / 4 5 km 18:02
Bečica Petr M2 14 / 10 5 km 20:00
Zbranek Václav M2 17 / 12 5 km 20:21

 

26/17    Hložecká desítka,    Brumov-Bylnice,    20.4.2019

         
Minařík Tomáš M40 6 / 3 10 km 38:34
Bečica Petr M30 15 / 3 10 km 42:11

 

25/1    Prachem Svatební cesty,    Kostelany,    14.4.2019

         
Minařík Tomáš gravel bike all 10. 55 km 2:12:05

 

24/16    Spartan Race Super,    Kutná Hora,    14.4.2019

         
Zbranek Václav M open 21 / 5 14 km + 25 překážek 1:28:50

 

23/15    Kroměřížský 1/4 maraton,    Kroměříž,    13.4.2019

         
Brázdová Veronika Ž do 40 3 / 1 10,5 km 46:36

 

22/14    Zlínská lesní hodinovka,    Zlín,    13.4.2019

         
Minařík Tomáš MA 6 / 5 15770 m 1h
Hečko Martin MA 7 / 6 15760 m 1h
Minařík Ondřej MA 21 / 9 15010 m 1h
Krejčí Michal MB 25 / 11 14870 m 1h
Bečica Petr MA 28 / 13 14680 m 1h
Kögler Daniel MA 46 / 21 13930 m 1h
Pavlík Radim MB 54 / 19 13250 m 1h
Polanský Leopold MC 98 / 10 11560 m 1h

 

21/1    Duatlon Okolo Polska,    Roštění,    23.3.2019

         
Krejčí Michal V1 7 / 1 5 - 20 - 2,5 km 1:31:30
Bečica Petr M1 24 / 7 5 - 20 - 2,5 km 1:50:50
Brázdová Veronika Ž1 30 / 1 5 - 20 - 2,5 km 2:00:31

 

20/13    Hanačská desítka,    Hulín,    23.3.2019

         
Zbranek Václav M1 16 / 8 10 km 43:33
Pavlík Radim M2 18 / 10 10 km 44:27

 

19/12    Josefský běh,    Zlín,    16.3.2019

         
Hečko Martin MA 8 / 7 10 km 39:50
Minařík Ondřej MA 11 / 10 10 km 41:07
Minařík Tomáš MA 12 / 11 10 km 41:15
Kögler Daniel MA 13 / 12 10 km 41:16
Krejčí Michal MB 25 / 7 10 km 43:05
Bečica Petr MA 40 / 19 10 km 45:56
Pavlík Radim MB 80 / 22 10 km 50:18
Langer Zdeněk MA 85 / 42 10 km 50:42
Zbranek Václav MA 106 / 47 10 km 52:58
Brázdová Veronika ZA 114 / 9 10 km 54:05
Polanský Leopold MC 154 / 19 10 km 59:51

 

18/11    Sri Chinmoy 1/2 maraton,    Zlín,    3.3.2019

         
Minařík Tomáš M18-49 19. 21 km 1:28:10
Kögler Daniel M18-49 22. 21 km 1:29:04
Hečko Martin M18-49 26. 21 km 1:29:34
Bečica Petr M18-49 27. 21 km 1:31:29
Brázdová Veronika Ž18-49 7. 21 km 1:41:09
Langer Zdeněk M18-49 49. 21 km 1:45:17

 

17/7    Praděd Skialp Race,    Praděd,    1.3.2019

         
Langer Zdeněk M30-39 25 / 7   1:37:17

 

16/10    Rohálovská 10,    Prusinovice,    23.2.2019

         
Minařík Ondřej M20-39 31 / 22 10 km 37:27
Minařík Tomáš M20-39 41 / 26 10 km 38:31
Pavlík Radim M40-49 212 / 66 10 km 46:35
Langer Zdeněk M20-39 237 / 101 10 km 47:32
Brázdová Veronika Z20-34 241 / 12 10 km 47:44
Hečko Martin M20-39 242 / 104 10 km 47:44

 

15/6    Skialp Maraton Lysá hora,    Krásná,    16.2.2019

         
Langer Zdeněk MB 42 / 16 27 km 3:10:43

 

14/9    Dračí smyčka,    Dřevohostice,    16.2.2019

         
Minařík Ondřej A 1 / 1 8,5 km 31:55
Minařík Tomáš A 3 / 3 8,5 km 32:18
Bečica Petr A 10 / 9 8,5 km 35:50
Zbranek Václav A 22 / 16 8,5 km 39:48
Brázdová Veronika C 26 / 5 8,5 km 40:44

 

13/5    Noční stopa Valachy,    Velké Karlovice,    9.2.2019

         
Minařík Ondřej M40 113 / 41 15 km 1:09:06

 

12/8    Winter HEI RUN,    Tošovice,    9.2.2019

         
Zbranek Václav M 21. 6 km + 20přek 53:35

 

11/7    Běh Jižními svahy,    Zlín,    9.2.2019

         
Hečko Martin MA 6 / 6 6,7 km 24:27
Minařík Tomáš MA 10 / 8 6,7 km 25:13
Minařík Ondřej MA 11 / 9 6,7 km 25:24
Kögler Daniel MA 13 / 10 6,7 km 25:33
Bečica Petr MA 24 / 15 6,7 km 26:46
Vyvlečka Jaromír MB 52 / 13 6,7 km 29:46
Brázdová Veronika ZA 78 / 6 6,7 km 32:39

 

10/4    Hradní běžka,    Brumov-Bylnice,    2.2.2019

         
Krejčí Michal M2 3 / 1 30 km 2:18:53

 

9/3    Skialpový závod při měsíčku,    Velké Karlovice,    26.1.2019

         
Langer Zdeněk M 10.   56:19

 

8/6    Lysinská krůta,    Jankovice,    26.1.2019

         
Minařík Tomáš M1 4 / 4 16,5 km 1:37:46
Pavlík Radim M2 15 / 3 16,5 km 1:56:12

 

7/2    Běžkařské závody v Lačnově,    Lačnov,    26.1.2019

         
Krejčí Michal M open 1 / 1 7,5 km  

 

6/5   Ledňáček s Best4Run,    Přerov,    20.1.2019

         
Minařík Tomáš MB 5 / 2 10 km 41:28

 

5/4    Hulmenská desítka,    Hulín,    19.1.2019

         
Hečko Martin M1 10 / 9 10 km 37:10
Brázdová Veronika Z1 60 / 3 10 km 46:11

 

4/3    Spartan Race Hurricane Heat,    Vratislavice,    19.1.2019

         
Zbranek Václav - - - 6 hodin

 

3/1    Buff Skialp Vertical na Lysé hoře,    Krásná,    11.1.2019

         
Langer Zdeněk MB 52 / 14 5 km 57:22

 

2/2    Trailový běh Tří králů,    Otrokovice,    5.1.2019

         
Minařík Tomáš M2 7 / 2 10 km 54:06
Kögler Daniel M2 4 / 1 5 km 25:47

 

1/1    Běh na 2 míle,    Zlín,    5.1.2019

         
Polanský Leopold M 29. 3,2 km 20:49