66/38    Slopenská desítka,    Slopné,    25.8.2019

         
Hečko Martin MA 17 / 5 10 km 44:54
Minařík Tomáš MA 35 / 13 10 km 48:01
Minařík Ondřej MA 64 / 24 10 km 52:03
Bečica Petr MA 65 / 25 10 km 52:16
Brázdová Veronika ZA 94 / 3 10 km 56:15
Langer Zdeněk MA 95 / 33 10 km 56:24
Polanský Leopold MC 119 / 21 10 km 1:02:23

 

65/2    K3 Kelečský triatlon,    Kelč,    24.8.2019

         
Hečko Martin M 30-39 8 / 5 0,8 - 23 - 5 km 1:41:00
Brázdová Veronika Z 19-29 35 / 1 0,8 - 23 - 5 km 2:03:26

 

64/16    Rusavská 50ka,    Rusava,    24.8.2019

         
Janota Miroslav M III 4 / 2 35 km 1:31:53

 

63/37    Jesenický maraton,    Ramzová, Skřítek,    17.8.2019

         
Hečko Martin MA 51 / 35 42 km 4:26:10
Minařík Tomáš MA 184 / 87 42 km 5:26:19

 

62/15    Zlínská kola,    Zlín,    16.8.2019

         
Hečko Martin --- --- 10 km ---

 

61/36    Hostýnská osma,    Rajnochovice,    10.8.2019

         
Minařík Tomáš M do 34 19. 65 km 9:43:51
Bečica Petr
Bečica Jan
týmy M do 69 3. 65 km 9:50:19

 

60/14    Klobucká kola,    Valašské Klobouky,    10.8.2019

         
Krejčí Michal M2 3.    

 

59/13    Hostýnská 50ka,    Bystřice pod Hostýnem,    3.8.2019

         
Brázdová Veronika Ž1 205 / 8 50 km 2:23:52

 

58/1    HolešovMAN,    Holešov,    27.7.2019

         
Hečko Martin M2 10 / 8 0,5 - 25 - 6 km 1:41:37
Brázdová Veronika Ž1 85 / 1 0,5 - 25 - 6 km 2:06:33

 

57/12    XC Zlín,    Zlín,    21.7.2019

         
Krejčí Michal   2.    

 

56/35    Night Trail Run,    Rusava,    20.7.2019

         
Minařík Tomáš
Minařík Ondřej
S2 1. 12 hod 11:33:02

 

55/3    Kunovický miniduatlon,    Kunovice u VM,    20.7.2019

         
Hečko Martin M30-39 9 / 6 6 - 22 - 3 km 1:51:50
Brázdová Veronika Z20-39 41 / 3 6 - 22 - 3 km 2:16:15
Hečko Martin
Brázdová Veronika
páry 1.    

 

54/11    Salzkammergut Trophy,    Bad Goisern,    13.7.2019

         
Pavlík Radim M40 235 / 91 210 km 15:36:11

 

53/34    Slavkovský poutní běh,    Slavkov pod Hostýnem,    12.7.2019

         
Minařík Tomáš MA 4 / 4 5,5 km 28:17

 

52/10    Zděchovský krpál,    Zděchov,    5.7.2019

         
Krejčí Michal M II 4 / 1 28 km 1:17:20

 

51/9    Bikemaraton Drásal,    Holešov,    29.6.2019

         
Pavlík Radim M 40-49 82 / 32 177 km 12:06:56
Janota Miroslav M 40+ 12 / 6 85 km 4:15:31
Brázdová Veronika Ž 23-29 274 / 7 55 km 4:12:34

 

50/33    K5 Kunovická 5,    Kunovice u VM,    21.6.2019

         
Hečko Martin M 20-34 7 / 5 11 km 51:34
Brázdová Veronika Z 20-34 33 / 3 11 km 1:02:46

 

49/32    Běh olympijského dne,    Zlín,    19.6.2019

         
Hečko Martin MA 5 / 3 5 km 17:33
Minařík Tomáš MA 7 / 5 5 km 17:40
Minařík Ondřej MA 11 / 7 5 km 18:05
Bečica Petr MA 14 / 9 5 km 18:47
Zbranek Václav MA 26 / 14 5 km 20:25
Brázdová Veronika ZA 43 / 3 5 km 21:31
Langer Zdeněk MA 50 / 24 5 km 22:18
Polanský Leopold MC 73 / 5 5 km 23:49

 

48/31    Spartan Race Sprint,    Dolní Morava,    15.6.2019

         
Zbranek Václav M open 7 / 4   1:04:14

 

47/30    Mattoni 1/2 Maraton,    Olomouc,    15.6.2019

         
Polanský Leopold M55 2534 / 61 21,1 km 2:09:11

 

46/29    Heroes Race,    Hradec nad Moravicí,    8.6.2019

         
Minařík Tomáš team 8 / 3 13 km + 40 překážek 2:08:09
Minařík Ondřej team 20 / 3 13 km + 40 překážek 2:19:17

 

45/8    Chřibská 50 MTB,    Kroměříž,    8.6.2019

         
Hečko Martin M3 92 / 29 50 km 2:19:58
Brázdová Veronika Z1 173 / 6 50 km 2:46:00
Janota Miroslav MK 33 / 20 30 km 1:31:37

 

44/28    Zámecká 5,    Holešov,    7.6.2019

         
Hečko Martin M20-39 14 / 7 5 km 19:01
Bečica Petr M20-39 18 / 10 5 km 19:24
Zbranek Václav M20-39 34 / 18 5 km 21:11
Brázdová Veronika Z20-39 62 / 7 5 km 23:21

 

43/27    Festivalový půlmaraton,    Zlín,    1.6.2019

         
Polanský Leopold M50 236 / 19 21,1 km 1:56:05
Minařík Tomáš M30 6 / 2 10 km 39:36
Bečica Petr M20 19 / 9 10 km 44:30
Zbranek Václav rodinný běh - 1,4 km -

 

42/7    Night Race,    Nové Město na Moravě,    25.5.2019

         
Hečko Martin M 32 / 22 16 km 39:29
Brázdová Veronika W 49 / 1 14 km 37:32

 

41/6    Vařákovy paseky,    Horní Lideč,    25.5.2019

         
Krejčí Michal M2 2.   1:28:58

 

40/26    Valašský Hrb,    Soláň,    25.5.2019

         
Pavlík Radim C 45 / 8 50 km 6:34:33
Minařík Tomáš B 17 / 8 30 km 2:24:17
Langer Zdeněk B 134 / 68 30 km 3:20:09

 

39/25    Night Trail Run,    Rožnov pod Radhoštěm,    18.5.2019

         
Zbranek Václav M2 12 / 5 5,7 km 26:24
Langer Zdeněk M2 34 / 11 5,7 km 29:48
Minařík Tomáš
Minaříková Magda
T 53 / - 5,7 km 31:38

 

38/5    Hradní okruh,    Brumov-Bylnice,    18.5.2019

         
Krejčí Michal M2 6 / 3 52 km 2:22:10

 

37/24    MiomoveRUN,    Slavičín,    18.5.2019

         
Minařík Ondřej MA 3 / 2 20 km 1:28:54
Hečko Martin MA 5 / 3 20 km 1:30:27
Minařík Tomáš MA 10 / 6 20 km 1:32:37
Bečica Petr MA 15 / 9 20 km 1:38:12
Langer Zdeněk MA 48 / 19 20 km 1:59:09
Brázdová Veronika ZA 52 / 5 20 km 2:04:40
Zbranek Václav MA 22 / 10 10 km 52:32

 

36/23    Novojičínský půlmaraton,    Nový Jičín,    11.5.2019

         
Zbranek Václav M1 41 / 24 21,1 km 1:36:27

 

35/4    Valašský pohár MTB - XC,    Ratiboř,    8.5.2019

         
Janota Miroslav M2 4.    

 

34/22    Author Šela Cross Run,    Týn nad Bečvou,    5.5.2019

         
Minařík Tomáš MEX 6 / 5 11,7 km 48:06

 

33/3   Author Šela Marathon,    Týn nad Bečvou,    4.5.2019

         
Pavlík Radim M40 196 / 69 101 km 5:53:18
Hečko Martin
Brázdová Veronika
týmy
dvojice Mix
5. 101 km 6:41:47

 

32/21    Tour de Spa,    Luhačovice,    4.5.2019

         
Bečica Petr M 5. 10 km 38:38

 

31/2    Valachy Duatlon,    Velké Karlovice,    4.5.2019

         
Minařík Ondřej M40 14 / 9 3 - 16 - 3 km 1:12:02

 

30/20    Prvomájový běh,    Hulín,    1.5.2019

         
Hečko Martin M do 35 2 / 1 10,5 km 37:50
Minařík Tomáš M 36 a víc 8 / 5 10,5 km 39:58
Bečica Petr M do 35 10 / 4 10,5 km 42:28
Brázdová Veronika Ž do 35 1 / 1 10,5 km 48:32

 

29/19    GTNS Salomon Baba-Kamzík,    Bratislava,    28.4.2019

         
Minařík Tomáš M 36 / 25 26 km 2:04:02
Zbranek Václav M 139 / 90 26 km 2:23:20
Langer Zdeněk M 293 / 147 26 km 2:44:25
  týmy 6.    

 

28/2    Rohálovská 50ka,    Prusinovice,    27.4.2019

         
Janota Miroslav M2 35 / 6 50 km 1:57:16
Minařík Ondřej M1 59 / 35 50 km 2:02:54
Hečko Martin M1 120 / 62 50 km 2:14:18
Brázdová Veronika Ž1 330 / 10 50 km 2:38:27

 

27/18    Night Trail Run,    Kroměříž,    20.4.2019

         
Minařík Tomáš M2 5 / 4 5 km 18:02
Bečica Petr M2 14 / 10 5 km 20:00
Zbranek Václav M2 17 / 12 5 km 20:21

 

26/17    Hložecká desítka,    Brumov-Bylnice,    20.4.2019

         
Minařík Tomáš M40 6 / 3 10 km 38:34
Bečica Petr M30 15 / 3 10 km 42:11

 

25/1    Prachem Svatební cesty,    Kostelany,    14.4.2019

         
Minařík Tomáš gravel bike all 10. 55 km 2:12:05

 

24/16    Spartan Race Super,    Kutná Hora,    14.4.2019

         
Zbranek Václav M open 21 / 5 14 km + 25 překážek 1:28:50

 

23/15    Kroměřížský 1/4 maraton,    Kroměříž,    13.4.2019

         
Brázdová Veronika Ž do 40 3 / 1 10,5 km 46:36

 

22/14    Zlínská lesní hodinovka,    Zlín,    13.4.2019

         
Minařík Tomáš MA 6 / 5 15770 m 1h
Hečko Martin MA 7 / 6 15760 m 1h
Minařík Ondřej MA 21 / 9 15010 m 1h
Krejčí Michal MB 25 / 11 14870 m 1h
Bečica Petr MA 28 / 13 14680 m 1h
Kögler Daniel MA 46 / 21 13930 m 1h
Pavlík Radim MB 54 / 19 13250 m 1h
Polanský Leopold MC 98 / 10 11560 m 1h

 

21/1    Duatlon Okolo Polska,    Roštění,    23.3.2019

         
Krejčí Michal V1 7 / 1 5 - 20 - 2,5 km 1:31:30
Bečica Petr M1 24 / 7 5 - 20 - 2,5 km 1:50:50
Brázdová Veronika Ž1 30 / 1 5 - 20 - 2,5 km 2:00:31

 

20/13    Hanačská desítka,    Hulín,    23.3.2019

         
Zbranek Václav M1 16 / 8 10 km 43:33
Pavlík Radim M2 18 / 10 10 km 44:27

 

19/12    Josefský běh,    Zlín,    16.3.2019

         
Hečko Martin MA 8 / 7 10 km 39:50
Minařík Ondřej MA 11 / 10 10 km 41:07
Minařík Tomáš MA 12 / 11 10 km 41:15
Kögler Daniel MA 13 / 12 10 km 41:16
Krejčí Michal MB 25 / 7 10 km 43:05
Bečica Petr MA 40 / 19 10 km 45:56
Pavlík Radim MB 80 / 22 10 km 50:18
Langer Zdeněk MA 85 / 42 10 km 50:42
Zbranek Václav MA 106 / 47 10 km 52:58
Brázdová Veronika ZA 114 / 9 10 km 54:05
Polanský Leopold MC 154 / 19 10 km 59:51

 

18/11    Sri Chinmoy 1/2 maraton,    Zlín,    3.3.2019

         
Minařík Tomáš M18-49 19. 21 km 1:28:10
Kögler Daniel M18-49 22. 21 km 1:29:04
Hečko Martin M18-49 26. 21 km 1:29:34
Bečica Petr M18-49 27. 21 km 1:31:29
Brázdová Veronika Ž18-49 7. 21 km 1:41:09
Langer Zdeněk M18-49 49. 21 km 1:45:17

 

17/7    Praděd Skialp Race,    Praděd,    1.3.2019

         
Langer Zdeněk M30-39 25 / 7   1:37:17

 

16/10    Rohálovská 10,    Prusinovice,    23.2.2019

         
Minařík Ondřej M20-39 31 / 22 10 km 37:27
Minařík Tomáš M20-39 41 / 26 10 km 38:31
Pavlík Radim M40-49 212 / 66 10 km 46:35
Langer Zdeněk M20-39 237 / 101 10 km 47:32
Brázdová Veronika Z20-34 241 / 12 10 km 47:44
Hečko Martin M20-39 242 / 104 10 km 47:44

 

15/6    Skialp Maraton Lysá hora,    Krásná,    16.2.2019

         
Langer Zdeněk MB 42 / 16 27 km 3:10:43

 

14/9    Dračí smyčka,    Dřevohostice,    16.2.2019

         
Minařík Ondřej A 1 / 1 8,5 km 31:55
Minařík Tomáš A 3 / 3 8,5 km 32:18
Bečica Petr A 10 / 9 8,5 km 35:50
Zbranek Václav A 22 / 16 8,5 km 39:48
Brázdová Veronika C 26 / 5 8,5 km 40:44

 

13/5    Noční stopa Valachy,    Velké Karlovice,    9.2.2019

         
Minařík Ondřej M40 113 / 41 15 km 1:09:06

 

12/8    Winter HEI RUN,    Tošovice,    9.2.2019

         
Zbranek Václav M 21. 6 km + 20přek 53:35

 

11/7    Běh Jižními svahy,    Zlín,    9.2.2019

         
Hečko Martin MA 6 / 6 6,7 km 24:27
Minařík Tomáš MA 10 / 8 6,7 km 25:13
Minařík Ondřej MA 11 / 9 6,7 km 25:24
Kögler Daniel MA 13 / 10 6,7 km 25:33
Bečica Petr MA 24 / 15 6,7 km 26:46
Vyvlečka Jaromír MB 52 / 13 6,7 km 29:46
Brázdová Veronika ZA 78 / 6 6,7 km 32:39

 

10/4    Hradní běžka,    Brumov-Bylnice,    2.2.2019

         
Krejčí Michal M2 3 / 1 30 km 2:18:53

 

9/3    Skialpový závod při měsíčku,    Velké Karlovice,    26.1.2019

         
Langer Zdeněk M 10.   56:19

 

8/6    Lysinská krůta,    Jankovice,    26.1.2019

         
Minařík Tomáš M1 4 / 4 16,5 km 1:37:46
Pavlík Radim M2 15 / 3 16,5 km 1:56:12

 

7/2    Běžkařské závody v Lačnově,    Lačnov,    26.1.2019

         
Krejčí Michal M open 1 / 1 7,5 km  

 

6/5   Ledňáček s Best4Run,    Přerov,    20.1.2019

         
Minařík Tomáš MB 5 / 2 10 km 41:28

 

5/4    Hulmenská desítka,    Hulín,    19.1.2019

         
Hečko Martin M1 10 / 9 10 km 37:10
Brázdová Veronika Z1 60 / 3 10 km 46:11

 

4/3    Spartan Race Hurricane Heat,    Vratislavice,    19.1.2019

         
Zbranek Václav - - - 6 hodin

 

3/1    Buff Skialp Vertical na Lysé hoře,    Krásná,    11.1.2019

         
Langer Zdeněk MB 52 / 14 5 km 57:22

 

2/2    Trailový běh Tří králů,    Otrokovice,    5.1.2019

         
Minařík Tomáš M2 7 / 2 10 km 54:06
Kögler Daniel M2 4 / 1 5 km 25:47

 

1/1    Běh na 2 míle,    Zlín,    5.1.2019

         
Polanský Leopold M 29. 3,2 km 20:49