Slavičínský Bajkap

28.05.2013 11:06

  Hodnocení kapitána :

 

Tak tento víkend to byla fakt výsledková bomba pro náš tým.Všechno začal Mira Janota v sobotu 25.5. na Pepi maratonu ve Velkých Karlovicích 3.místem v nabité konkurenci elitních českých bikerů.To nejlepší nás ale čekalo o den později ve Slavičíně na závodě v cross-country Slavičínský bajkap,který byl součástí seriálu Valašskokarpatské série.Na nádherné trati za slunečného počasí se na start postavilo 6 členů našeho týmu.Po dech beroucích soubojích vybojovali 2.místa Mira Janota a Zdeňa Zbranek,3.místa Míša Janků a Zbyňa Glacner,pro kterého to byla premiérová bedna.Skvěle si vedl také Tom Frýdl,který obsadil 4.místo a Jarda Vyvlečka na 12.pozici.Úspěch týmu potvrdily také naše mladé naděje Adam Glacner 3.místem a Ondřej Glacner 5.místem.Je vidět,že mají v tatínkovi velký vzor.Potěšitelné je,že jsme uhájili v průběžném pořadí Valašskokarpatské série 1.místa pro Miru Janotu a Zdeňu Zbranka a 3.místo pro Míšu Janků,která je příjemným překvapením začátku sezony.V celkovém pořadí se derou dopředu také mladí dravci Tom Frýdl a Jarda Vyvlečka a zkušený Zbyňa Glacner.