Kunovický duatlon 26.7.2014

28.07.2014 19:12

V sobotu 26.7. 2014 se sešli příznivci bikování a běhání v Kunovicích.Nechyběl tam ani náš tým.Už tradičně se nám tam daří a zdejší pravidelné horké letní počasí nám vyhovuje.Takový úspěch jsme ale přesto nečekali.Nejvíc zazářila Lucka Javorová,která vyhrála,co se dalo.Byla 1.ve své kategorii,1.mezi ženami,1.v týmech spolu s Tomem Minaříkem a Martinem Hečkem a nejlepší bala také ve smíšených dvojicích s Tomem Minaříkem. Zdeňa Zbranek v kategorii 50+ vybojoval 2.místo.Náš týmový spolubojovník pro tento závod Martin Hečko přidal ještě vítězství v kategorii a 3.místo celkově.Bramborovou medali za 4.místo získal Tom Minařík v kat.Malý Míša v odrážedlech zajel 7.čas a potvrdil stoupající výkonnost .Náš Kunovický účet je tedy 10 medailí.Škoda,že se nám nepodařilo složit ještě štafetu,mohlo být ještě veseleji .