Bike Želechy, běh na Hostýn a Slopenská desítka.

31.08.2014 09:53

V sobotu 23. 8. 2014 se naši čtyři členové zúčastnili prvního ročníku Bike Želechy, na výběr měli ze dvou tratí. Kratší 21 km startovala v 10 hod. a vedla jen po zpevněných asfaltových nebo šotolinových cestách. Delší 40 km trasa už zavedla závodníky i do místy náročného terénu. Kategorie byly rozděleny jen na juniory, ženy a muže. Na trase 21 km vyhrála Lucie Javorová, stejný výsledek mezi muži vybojoval i Tomáš Minařík, Stanislav Javora obsadil třetí místo a Leopold Bob Polanský dokončil závod na osmém místě. Delší trasa startovala ve 12 hod a na startu se znovu objevili dva naši členové. Tomáš Minařík obsadil páté místo celkově a dělené třetí místo v kategorii. První tři ke konci závodu zabloudili díky majiteli pozemku, který strhal ze stromu značení. Tomáš projel cílem na druhém místě, ale aby to bylo fér tak se prvních pět závodníku domluvilo na pořadí, jaké bylo před zablouděním a z toho důvodu vzniklo dělené třetí místo. Bob Polanský obsadil 35 místo.
Tento den se Lucka rychle přemístila do Bystřice pod Hostýnem, aby stihla absolvovat ještě 5 km běh na Hostýn. Vybojovala výborné třetí místo v kategorii.
V neděli 24. 8. 2014 se Lucka postavila ještě na start Slopenské desítky. Je to terénní běh s převýšením 380 m. Vybojovala výborné druhé místo v kategorii.
Všem členům gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů