7 + 1

17.09.2015 23:10

V sobotu 12.9. se nám podařilo získat hned 7 medailí. Nad Zlínem se konal běh Strojařská desítka, ze seriálu Běhy Zlín. Tam Martin Hečko nestačil pouze na démona Svaťu Janečku, v kategorii však zvítězil. Zaběhli si i Radim Pavlík a Bob Polanský a přispěli tak bodově do seriálu, kde jako tým držíme čtvrtou příčku. Tato trojice se poté přesunula do centra Zlína, kde se odpoledne konal Vita Sana Run. 10km zvládl podruhé jen Radim, kde ve své kategorii zvítězil. Martin s Bobem si dali poloviční trať. Martin zde neměl soupeře a vyhrál, Bob ve své kategorii bral třetí místo a získal tak svou první běžeckou medaili! Do Frenštátu pod Radhoštěm se tradičně vypravili Lucka a Staňa Javorovi na 10,2km závod horských kol na Velký Javorník a tradičně oba zvítězili ve svých kategoriích. V sousedním Rožnově p/R. se zase jel Rožnovský krpál. Na 30km trati ve své kategorii zvítězil Zdeňa Zbranek. Měli jsme i zastoupení v závodě závodů MTB v Teplicích nad Metují. Na Specialized Rallye Sudety se vypravil Tomáš Frýdl a 113km náročnou trasu zvládl za 7 hodin a bral 143. místo celkově a 66. v kategorii. V nedělu Martin náhodou bloudil po Praze a příležitostně se zúčastnil Běhu na Petřínskou rozhlednu. 3,5km dlouhý závod převážně do vrchu zakončený 299ti schody na rozhlednu se Martinovi podařilo vyhrát! Všem velká gratulace!