Úvod

Stavařská tisícovka

05.06.2013 21:10
 Hodnocení kapitána  :  Sobotní počasí 1.6. odradilo mnoho závodníků poměřit své síly s ostatními.Pro mně to bylo ale ideální počasí,kdy po dešti před startem závodu přestane pršet,v lese spousta bahna,mokré kořeny,ideální stav pro pravý bajking.Proto jsem vyrazil do Valašského Meziříčí obhajovat prvenství z loňského ročníku. Už po startu jsem se ujal vedení ve své kategorii a náskok jsem zvyšoval až do cíle.Celkem v pohodě jsem si dojel pro své letošní 1.místo.

Kunčice p.Ondřejníkem

05.06.2013 19:56
V neděli 2.6. se u příležitosti Dne dětí v Kunčicích pod Ondřejníkem konal MTB závod. Nejvíce tedy byla zastoupená kategorie dětí, ale trať byla vytyčená i pro dospělé, která měla 18km. Z našeho týmu se závodu zúčastnil Tomáš Minařík, který obsadil 6. místo. Počasí bylo příznivé, ale z předešlých deštivých dnů byla trať hodně podmáčená.  Závod startoval u školy na hřišti kdy bajkery čekaly dva okruhy, hned po projetí kolečka kolem hřiště všechny čekal dlouhý, prudký výjezd v lese a po louce, následovaly lesní a polní cesty pak sjezd do místního lomu, kde bylo divácky atraktivní místo. Cíl byl opět na hřišti.

02.06.2013 07:38
   První zlatá pro našeho kapitána byl sám ani počasí ho nezlomilo  jedno foto  a ..GRATULACE !

Slavičínský Bajkap

28.05.2013 11:06
  Hodnocení kapitána :   Tak tento víkend to byla fakt výsledková bomba pro náš tým.Všechno začal Mira Janota v sobotu 25.5. na Pepi maratonu ve Velkých Karlovicích 3.místem v nabité konkurenci elitních českých bikerů.To nejlepší nás ale čekalo o den později ve Slavičíně na závodě v cross-country Slavičínský bajkap,který byl součástí seriálu Valašskokarpatské série.Na nádherné trati za slunečného počasí se na start postavilo 6 členů našeho týmu.Po dech beroucích soubojích vybojovali 2.místa Mira Janota a Zdeňa Zbranek,3.místa Míša Janků a Zbyňa Glacner,pro kterého to byla premiérová bedna.Skvěle si vedl také Tom Frýdl,který obsadil 4.místo a Jarda Vyvlečka na 12.pozici.Úspěch týmu potvrdily také naše mladé naděje Adam Glacner 3.místem a Ondřej Glacner 5.místem.Je vidět,že mají v tatínkovi velký vzor.Potěšitelné je,že jsme uhájili v průběžném pořadí Valašskokarpatské série 1.místa pro Miru Janotu a Zdeňu Zbranka a 3.místo pro Míšu Janků,která je příjemným překvapením začátku...
Záznamy: 117 - 120 ze 124