Závody 2015

                                        Počet
závodů
MTB BĚH DUA TRI SKI     1.
místo
2.
místo
3.
místo
brambora další nejlepší umístění
Jaromír Vyvlečka 3 3                 1  
Leopold Polanský 26 13 13             2 1  
Lucie Javorová 33 13 9 3 5 3   18 3 5 4  
Martin Hečko 40 12 21 3 3 1   12 3 2 3  
Michaela Janků 9 9                 2  
Miroslav Dubovský 2 2                   43.
Miroslav Janota 2 2                   6.
Petr Dubovský 3 3                   202.
Radim Pavlík 16 8 8         1 1 1    
Stanislav Javora 13 12   1       7 3 2    
Tomáš Frýdl 20 19       1     4   1  
Tomáš Minařík 27 11 5 3 5 3   2 3 1 2  
Václav Zbranek 11   11                 13.
Zbyněk Glacner 3 3               1    
Zdeněk Zbranek 21 19   2       4 5 4 1  

 

Valašskokarpatská cyklotour 2015

  pořadí body 17.5. SB 23.5. HO 13.6. VP 25.7. OLZ 15.8. KK 26.9. PD 3.10. P
kat. M1                  
Frýdl Tomáš 6. 192   52 74   66    
Minařík Tomáš 15. 98 49     49      
Hečko Martin 51. 32 32     0      
kat. M2                  
Pavlík Radim 11. 130 43 25 36   26    
kat. M3                  
Javora Stanislav 2. 276 57 52 54 62 (49) (44) 51
Zbranek Zdeněk 3. 239   46 48 50   50 45
Polanský Leopold 14. 34   34          
kat. Ž1                  
Javorová Lucie 1. 270 57 46 55 61 (42)   51
Janků Michaela 10. 41 41            
http://www.kolo-bezky.cz/index.php?m=9&sm=2&id=886

 

VALACHY TOUR 2015
  pořadí v kat. body stopa duatlon bike man běhej
Lucie Javorová 3. 2. 4090 (716) 900 900 1410 880
Tomáš Minařík 7. 4. 3345 (633) 860 707 1074 704
Martin Hečko 116. 57. 1934 628 718     588
Václav Zbranek 515. 320. 688         688
http://www.valachytour.cz/

 

Běhy Zlín 2015
  pořadí body
7 nej
14.2. BJS 28.3. JB 25.4. SB 13.6. ZLH 24.6. BOD 23.8. SD 12.9. StD 3.10. KP 5.12. MB 26.12. ŠB 31.12. SiB
kat. MA                          
Hečko Martin 2. 649,39 76,78     100 93,37 83,66 100   85,51 93,80 93,06
Zbranek Václav 15. 510,66 81,71 81,85   81,42 76,09 57,12       63,27 69,20
Minařík Tomáš 63. 173,00   86,51       86,48          
kat. MB                          
Pavlík Radim 49. 147,98             72,81       75,17
kat. MC                          
Polanský Leopold 5. 518,14 62,83 70,99   65,41 68 69,31 66,93 86,92 75,95 73,30 73,67
kat. ŽA                          
Javorová Lucie 10. 294,78   95,5     99,28 100          
Skácelová Žaneta 51. 82,30               82,30      
družstva                          
Valachbajk team 4. 2313,49 221,32 263,86   246,83 268,74 270,14 239,74 169,22 161,46 230,27 241,91
http://www.behyzlin.cz/prubezne-poradi/

 

MTB král Hostýnek 2015
  pořadí body Rohálovská
50ka
Drásal
115
Obr Drásal
175
Hostýnská
50ka
Rusavská
50ka
Minařík Tomáš 3. 2215 622   519 411 663
Zbranek Zdeněk 83. 1256 437   498 321  
Pavlík Radim 130. 1064 562   502    
Glacner Zbyněk 159. 1007 532 475      
Hečko Martin 176. 955 593     362  
Polanský Leopold 206. 857 354 111   113 279
Vyvlečka Jaromír 251. 755 531 224      
Frýdl Tomáš 306. 635 635        
Javorová Lucie 493. 511     511    
Dubovský Miroslav 895. 323       323  
Dubovský Petr 1155. 215 215        
Janků Michaela 1476. 92   92      

 

95/31 Silvestrovský běh, Zlín  31. 12. 2015

         
Hečko Martin MA 7 / 6 10 km 35:42
Pavlík Radim MB 57 / 20 10 km 43:24
Zbranek Václav MA 60 / 32 10 km 43:40
Polanský Leopold MC 106 / 9 10 km 50:08

 

94/30 Štěpánský běh, Zlín  26. 12. 2015

         
Hečko Martin MA 7 / 6 10 km 34:16
Zbranek Václav MA 104 / 58 10 km 44:07
Polanský Leopold MC 156 / 9 10 km 49:26

 

93/29 Mikulášský běh, Zlín  5. 12. 2015

         
Hečko Martin MA 18 / 11 10 km 36:36
Polanský Leopold MC 104 / 8 10 km 48:03

 

92/28 Zlínský ledovec, Zlín  29. 11. 2015

         
Hečko Martin M 39 7 / 4 8 km 40:57

 

91/50 SP v cyklokrose, Trnava  22. 11. 2015

         
Frýdl Tomáš Muži 14.    

 

90/49 TOI TOI Cup CX, Uničov  17. 11. 2015

         
Frýdl Tomáš Elite 39. 8 x 2500m  

 

89/48 ČP masters cyklokros, Stará Ves nad Ondřejnicí  8. 11. 2015

         
Frýdl Tomáš M30 2.   50:15

 

88/27 Run Up Continental, Otrokovice  4. 11. 2015

         
Pavlík Radim muži nad 40 2. 13 pater, 234 schodů  

 

87/47 SP v cyklokrose, Poprad  25. 10. 2015

         
Frýdl Tomáš Muži 17.   59:03

 

86/46 Král Holého vrchu, Brumov-Bylnice  24. 10. 2015

         
Janků Michaela ženy 24 / 4 6 + 6,8 km 1:47:39

 

85/26 Běhej Valachy, Velké Karlovice  24. 10. 2015

         
Minařík Tomáš M40 32 / 13 12 km 59:29,0
Zbranek Václav M40 52 / 22 12 km 1:02:56,8
Javorová Lucie Z40 63 / 6 12 km 1:04:11,7
Hečko Martin M40 2 / 1 6,5 km 27:14,8

 

84/25 Přes Valašské kotáry - Běh Zlínem  18. 10. 2015

         
Hečko Martin M39 7 / 6 8,2 km 31:14
Polanský Leopold M59 31 / 7 8,2 km 39:58

 

83/45 Jezernické viadukty, Jezernice  17. 10. 2015

         
Polanský Leopold M 50-59 60 / 8 48,3 km 2:50:21

 

82/44 SP v cyklokrose, Bánovce nad Bebravou  10. 10. 2015

         
Frýdl Tomáš Muži 27 / 11    46:55,45

 

81/24 Spartan Race Super, Kouty nad Desnou  10. 10. 2015

         
Zbranek Václav   107 / 70 15 km + 25 překážek 2:44:30

 

80/43 Lhotská 25ka, Podkopná Lhota  10. 10. 2015

         
Vyvlečka Jaromír Muži I 7 / 4 25 km 1:18:33
Zbranek Zdeněk Muži III 12 / 2 25 km 1:20:38
Hečko Martin Muži I 21 / 7 25 km 1:32:42
Minařík Tomáš Muži I 31 / 12 25 km 1:56:19

 

79/42 Cyklomaraton Zlín  4. 10. 2015

         
Zbranek Zdeněk M50 107 / 8 45 km 2:32:03
Polanský Leopold M50 164 / 15 45 km 2:52:36
Hečko Martin M 24 / 9 25 km 1:15:30

 

78/41 Závody horských kol Ploština, Drnovice 3. 10. 2015

         
Javora Stanislav M3 2 16 km 24:07
Zbranek Zdeněk M3 3 16 km 25:13

 

77/23 Kovářská pětka, Zlín 3. 10. 2015

         
Polanský Leopold MB 72 / 26 5 km 23:12
Skácelová Žaneta ZA 93 / 9 5 km 25:43

 

76/22 Tes Valachiarun, Vsetín 3. 10. 2015

         
Javorová Lucie Z39 29 / 4 / 4 18 km 1:38:15

 

75/21 Svatováclavský běh do Kudlova, Zlín-Kudlov 28. 9. 2015

         
Hečko Martin MA 1 / 1 4,4 km 18:09
Javorová Lucie ŽA 11 / 2 / 1 4,4 km 21:56
Polanský Leopold MC 21 / 3 4,4 km 26:53

 

74/40 Do vrchu Pusteven, Trojanovice 27. 9. 2015

         
Javora Stanislav Muži B 3 5,6 km 21:09
Javorová Lucie Ženy 1 5,6 km 22:09

 

73/5 Polanský duatlonek, Valašská Polanka 26. 9. 2015

         
Zbranek Zdeněk M3 2   ?
Javora Stanislav M3 3   ?
Javorová Lucie Ž1 1   ?

 

72/4 Koutyman, Kouty nad Desnou 26. 9. 2015
  3,5km běh, 36km kolo, 13km běh

         
Minařík Tomáš M 30-39 17 / 6   3:24:53,49
Hečko Martin M 20-29 28 / 11   3:44:40,79

 

71/20 CROSS VALMEZ, Valašské Meziříčí  20. 9. 2015

         
Hečko Martin Muži 3. 10 km 40:06
Javorová Lucie Ženy 3. 5 km 25:11

 

70/39 Bike Čeladná  19. 9. 2015

         
Zbranek Zdeněk M 50-59 10 / 1 20 km 49:44

 

69/38 Cross Country Uherské Hradiště  19. 9. 2015

         
Javora Stanislav I 1. 16,4 km 53:47
Polanský Leopold I 6. 16,4 km 1:03:40
Javorová Lucie K 4. 16,4 km 58:40
Müllerová Valerie A 2. 200 m 36

 

68/19 Běh na Petřínskou rozhlednu, Praha 13. 9. 2015

         
Hečko Martin Muži 20-39 1 / 1 3,5 km + 299 schodů 15:00

 

67/37 Specialized Rallye Sudety, Teplice nad Metují 12. 9. 2015

         
Frýdl Tomáš DM30 143 / 66 113 km 7:00:24,3

 

66/36 Závod horských kol na Velký Javorník, Frenštát pod Radh. 12. 9. 2015

         
Javora Stanislav M 50-59 9 / 1 10,2 km 35:04
Javorová Lucie Ž 20-34 2 / 1 10,2 km 42:58

 

65/35 Rožnovský krpál, Rožnov pod Radhoštěm 12. 9. 2015

         
Zbranek Zdeněk KM50 9 / 1 30 km 1:37:35

 

64/18 Vita Sana Run, Zlín 12. 9. 2015

         
Pavlík Radim MA 40-59 9 / 1 10 km 35:59
Hečko Martin MA 18-39 1 / 1 5 km 14:59
Polanský Leopold MA 40-59 26 / 3 5 km 20:30

 

63/17 Strojařská desítka, Zlín 12. 9. 2015

         
Hečko Martin MA 2 / 1 10 km 34:28
Pavlík Radim MB 45 / 16 10 km 43:16
Polanský Leopold MC 78 / 10 10 km 48:21

 

62/7 Trnavský kolík, Trnava 6. 9. 2015
  100m plavání, 1km běh, 10km kolo

         
Hečko Martin M 1   32:14
Minařík Tomáš M 2   32:30
Javorová Lucie Ž 1   36:00

 

61/34 Valašská 50, Vsetín 5. 9. 2015

         
Janota Miroslav M 30-39 14 / 6 50 km 2:28:26
Polanský Leopold M 50-59 104 / 11 50 km 3:22:40
Hečko Martin M 19-39 21 / 7 30 km 2:08:58

 

60/33 Valašský krpál, Vsetín 4. 9. 2015

         
Hečko Martin B 12 / 4 13 km 29:58
Javora Stanislav E 20 / 1 13 km 31:01
Javorová Lucie H 29 / 1 13 km 34:02
Zbranek Zdeněk E 39 / 3 13 km 36:34
Janků Michaela H 75 / 5 13 km 48:03
Janota Miroslav ms ms 13 km ?

 

59/16 Kunovická 5, Kunovice u Val. Mez. 28. 8. 2015

         
Hečko Martin M do 34 let 1 / 1   50:29
Javorová Lucie Ž do 34 let 7 / 1   56:24
Minařík Tomáš M do 34 let 23 / 13   1:06:29

 

58/15 Slopenská desítka, Slopné 23. 8. 2015

         
Minařík Tomáš MA 11 / 8 10 km 42:08
Hečko Martin MA 15 / 11 10 km 43:11
Javorová Lucie ŽA 39 / 1 10 km 47:39
Zbranek Václav MA 75 / 31 10 km 53:02
Polanský Leopold MC 84 / 11 10 km 55:56

 

57/32 Slovenský pohár MTB XCO, Ružomberok 23. 8. 2015

       
Frýdl Tomáš elite 5. 1:40:17,92

 

56/6 K3 Kelečský triatlon, Kelč 22. 8. 2015
  300m plavání, 23km horské kolo, 3km běh

         
Minařík Tomáš Muži 30-39 4 / 1   1:16:01
Javorová Lucie Ženy 12 / 1   1:21:32

 

55/31 Želechovická 40tka, Želechovice nad Dřevnicí 22. 8. 2015

         
Javora Stanislav M 2 17 / 1 38 km 1:51:14
Polanský Leopold M 2 54 / 7 38 km 2:23:11

 

54/14 YES!enický maraton, Ramzová-Skřítek 22. 8. 2015

         
Hečko Martin M 18-39 27 / 19 42 km 4:07:08
Pavlík Radim M 40-49 80 / 20 42 km 4:39:33

 

53/30 Klobucká kola, Valašské Klobouky 15. 8. 2015

         
Frýdl Tomáš M 1  2 22,5 km 1:07:30
Pavlík Radim M 2 10  18 km 1:05:20
Javora Stanislav M 3  2 13,6 km   42:08
Javorová Lucie Ž 1  3 13,5 km 1:13:59

 

52/29 Rusavská 50ka, Rusava 15. 8. 2015

bajker/ka kat. pořadí trasa čas
Minařík Tomáš M 2 21 / 9 50 km 1:57:39
Polanský Leopold M 4 405 / 31 50 km 3:01:11
Dubovský Miroslav M 2 - 50 km DNF
Hečko Martin M 1 1 / 1 35 km 1:24:37
Glacner Zbyněk M 3 10 / 3 35 km 1:32:40
Zbranek Zdeněk M 4 23 / 1 35 km 1:40:58
Janků Michaela Z 1 73 / 7 / 6 35 km 2:13:30

 

51/5 LCE3aTlon - Luhačovický triatlon 12. 8. 2015
  560m plavání, 22km horské kolo, 10km běh

    celk.    
Hečko Martin M 1.   1:40:14
Minařík Tomáš M 3.   1:42:31

 

50/13 Hostýnská osma, Rajnochovice 8. 8. 2015

  kat.      
Pavlík Radim, Remeš Jaroslav týmy muži 70 až 89 let 44 / 3 66 km 9:36:43

 

49/4 HolešovMan, Holešov 8. 8. 2015
  500m plavání, 26km horské kolo, 6km běh

         
Hečko Martin M2 4 / 2   1:42:56,1
Minařík Tomáš M3 7 / 4   1:45:03,0

 

48/3 ValachyMan, Nový Hrozenkov 7. 8. 2015
  350m plavání, 16km horské kolo, 4,5km běh

         
Minařík Tomáš M40 22 / 13   1:19:41,5
Javorová Lucie Ž40 44 / 5 / 4   1:23:29,5

 

47/28 Zavolej mi do klubu (MTB), Karolinka 1. 8. 2015

  celk.    
Janků Michaela 65. 20 km 1:09:32

 

46/27 Hostýnská 50ka, Bystřice pod Hostýnem 1. 8. 2015

    abs./kat.    
Minařík Tomáš M1 30-39 17 / 8 47 km 1:50:01,9
Hečko Martin M 19-29 66 / 25 47 km 2:00:04,0
Dubovský Miroslav M1 30-39 105 / 43 47 km 2:05:56,8
Zbranek Zdeněk M3 50-59 107 / 5 47 km 2:06:12,4
Polanský Leopold M3 50-59 315 / 30 47 km 2:35:21,8

 

45/26 Okruh Luhačovským zálesím, Pozlovice 25. 7. 2015

         
Minařík Tomáš M 18-39 10 / 8 26 km 1:10:53.536
Javora Stanislav M 50+ /1 26 km 1:15:34.794
Javorová Lucie Ž 18-39 /1 / 1 26 km 1:15:44.653
Zbranek Zdeněk M 50+ /3 26 km 1:22:05.870
Hečko Martin M 18-39 - 26 km DNF


44/3 Kunovický miniduatlon, Kunovice u Val. Mez. 18. 7. 2015
  4,5km běh, 16km kolo a 1,5km běh

         
Hečko Martin M 20-29 1 / 1   01:21:25.57
Zbranek Zdeněk M 50+ 26 / 2   01:40:18.17
Fajgar Míša odrážedlo 1    

 

43/2 Morkovské chlap, Morkovice-Slížany  18. 7. 2015
  200 m plavání, 20 km jízdy na kole a 5 km běhu

    celkově/ženy/kat.    
Javorová Lucie Ž 1 38 / 2 / 1   1:06:51.4

 

42/25 Český pohár XCO, Brno  12. 7. 2015

    pořadí    
Frýdl Tomáš elite 48    - 4 kola

 

41/24 Karpatský pedál, Javorník 11. 7. 2015

         
Zbranek Zdeněk M 2 / 1 25 km 1:11:47.829


41/23 Bike Valachy, Velké Karlovice  11. 7. 2015

         
Minařík Tomáš M 40 28 / 20 45 km 2:27:39.6
Javorová Lucie Ž 40 70 / 6 45 km 2:45:05.8

 

40/12 Písmenkový běh, Karlovice u Malenovic  6. 7. 2015

         
Hečko Martin M do 39 1 / 1 10 km 0:35:16
Minařík Tomáš M do 39 6 / 4 10 km 0:42:04


39/22 Slovenský pohár MTB XCO 2015 3. kolo - Smolenice  5. 7. 2015

         
Frýdl Tomáš elite 8   1:54:01

 

38/21 Bikemaraton Drásal 4. 7. 2015 Holešov

         
Minařík Tomáš M 30-39   39 / 21 175 km  10:13:39.2
Javorová Lucie Ž 18-29   48 / 3 / 2 175 km 10:27:38.9
Pavlík Radim M 40-49   57 / 16 175 km 10:48:20.1
Zbranek Zdeněk M nad 50   61 /  5 175 km 10:53:50.9
Glacner Zbyněk M 40-49   77 / 11 115 km 06:12:09.9
Vyvlečka Jaromír M 30-39 331 / 115 115 km 07:56:17.6
Polanský Leopold M 50-59 444 / 35 115 km 08:58:39.6
Janků Michaela Ž 23-29 463 / 8 115 km 09:07:58.3
Hečko Martin     115 km DNF
Dubovský Petr       53 km DNF
Fajgar Míša odrážedla           4   00:00:34.3

 

37/20 Sprint do vrchu - silnice, Kašava - Vančica  27. 6. 2015

         
Minařík Tomáš M 2 1km 00:03:33

 

36/1 Valašský triatlon družstev a jednotlivců, Brumov - Bylnice  27. 6. 2015

  plavání - 500 m, cyklistika - 22 km (mtb), běh - 8 km

    celkově/ženy    
Javorová Lucie Ž 15/1   1:39:54

 

35/11 Běhy Zlín - Běh olympijského dne, Zlín  24. 6. 2015 

         
Hečko Martin M 18-39 5 / 3 5 km 0:17:10
Zbranek Vašek M 18-39 42 / 28 5 km 0:19:57
Javorová Lucie Ž 18-39 61 / 2 5 km 0:20:54
Polanský Leopold M 50-59 103 / 7 5 km 0:23:02


34/19  11. cena continentalu - Frenštát p. R. - Pustevny 20. 6. 2015

         
Javorová Lucie Ž 1 11,3 km 00:35:41
Javora Stanislav M 12 11,3 km 00:35:48


33/18 Strabag Český pohár horských kol Cross Country C1 v Bedřichově 21. 6. 2015

         
Frýdl Tomáš elite     DNF


32/17 Březolupský sprint, Březolupy 20. 6. 2015

         
Minařík Tomáš  M 30 a starší 1 / 1 7 km 00:14:29

 

31/16  AUTHOR ŠKODA bikemaratón Súľovské skaly, Sulov 20. 6. 2015

         
Hečko Martin M do 39 14 / 10 78 km 04:09:12.6
Polanský Leopold M 50-59 89 / 4 78 km 06:30:52.4

 

30/15 Malevil cup, Jablonné v Podještědí – Heřmanice  20. 6. 2015

         
Frýdl Tomáš elite 48 / 17 100 km 4:57:59.3
Janků Michaela Ž 19-29      - 100 km DNF


29/14 Cyklobrána do prázdnin, Všemina 14. 6. 2015

    místo  
Míša Fajgar+Zbranek Zdeněk chlapci rok 2011+Muži 1+17 0,3+9km

 

28/13 Vařákovy paseky, Horní Lideč 13. 6. 2015

         
Frýdl Tomáš M 18-39 2 38 km 1:19:54
Javora Stanislav M 50- 1 38 km 1:36:02
Zbranek Zdeněk M 50- 2 38 km 1:37:42
Pavlík Radim M 40-49 10 38 km 1:39:43
Javorová Lucie Ž 18-39 1 21km 0:55:37

 

27/10 Lesní hodinovka, Zlín-Lesní čtvrt 13. 6. 2015

         
Hečko Martin M 18-39 2 / 1 15,9 km 56:26,1
Zbranek Václav M 18-39 30 / 16 13,4 km 58:01.6
Polanský Leopold M 50-59 72 / 7 11,7 km 56:35.7

 

26/9 Zámecká 5, Holešov 12. 6. 2015

         
Hečko Martin M 4 / 4 5 km 00:17:12

 

25/12 Karlovský Pepi maraton 6. 6. 2015 Velké Karlovice

         
Zbranek Zdeněk M 50-59 81 / 10 50 km 02:50:26
Hečko Martin M 19-39 2 / 2 30 km 01:29:14
Javorová Lucie Ž 19-39 13 / 1 30 km 01:43:07

 

24/11 Stavařská tisícovka, Valašské Meziříčí 30. 5. 2015

    kat.    
Zbranek Zdeněk M 50 a starší 4   01:14:18

 

23/8 Valašský Hrb, Beskydské vrchy, start a cíl - horský hotel Čarták 30. 5. 2015

    celk/kat    
Pavlík Radim M 30-44 55 / 35 50 km 06:09:46


22/10 Hradní okruh, 23. 5. 2015  Brumov-Bylnice 

         
Frýdl Tomáš M 18-39 7 / 7 52 km 02:27:22
Javora Stanislav M 50 a starší 29 / 2 52 km 02:58:38
Pavlík Radim M 40-49 33 / 13 52 km 03:06:25
Zbranek Zdeněk M 50 a starší 36 / 3 52 km 03:17:24
Javorová Lucie Ž 18-39 41 / 2 52 km 03:23:29
Polanský Leopold M 50 a starší 49 / 6 52 km 03:55:59
Janků Michaela Ž 18-39   52 km DNF
Dubovský Petr M 18-39   52 km DNF

 

21/9 Slavičínský bajkap 17. 5. 2015  Slavičín

    kateg.    
Minařík Tomáš M 18-39 8 25 km 01:04:14
Hečko Martin M 18-39 15 25 km 01:08:28
Pavlík Radim M 40-49 6 25 km 01:12:35
Javorová Lucie Ž 18-39 1 20 km 00:59:44
Janků Michaela Ž 18-39 4 20 km 01:11:40
Javora Stanislav M nad 50 1 20 km 00:56:16
Glacner Adam M 13-14 3 ? km 00:36:56
Zbranek Zdeněk M nad 50   20 km DNF

 

20/8 Český pohár xco mtb v Praze Řepích 17. 5. 2015

    celkově    
Frýdl Tomáš  elite 53    


19/2 Valachy duatlon 9. 5. 2015  Velké Karlovice
  3km běh, 15km mtb a 1,5 km běh

         
Minařík Tomáš M 20-39 8 / 6   1:02:42.3
Hečko Martin M 20-39 17 / 12   1:05:28.0
Javorová Lucie Ž 20-39 70 / 4   1:15:38.0

 

18/7 Mamut bike 9. 5. 2015 Přerov

  kategorie celk/kat   čas
Polanský Leopold 50 a starší 102 / 12 55km 2:52:08.624
Zbranek Zdeněk 50-59 21 / 2 30km 1:45:48.376
Fajgar Míša odrážedla 1    


17/6 Valašský pohár mtb xc Halenkov  8. 5. 2015

         
Frýdl Tomáš     23km  

 

16/7 Běh na dvě míle  Zlín - Příluk 2. 5. 2015

         
Javorová Lucie Ž 1 3,2km 12:57,77

 

15/5 AUTHOR ŠELA MARATHON,  2. 5. 2015 Lipník nad Bečvou  

         
Pavlík Radim M 40-49 161 / 34 93km 05:15:04.2
Janků Michaela Ž  381 / 15 93km 06:58:17.1

 

14/4 Rohálovská 50ka 25. 4. 2015 Prusinovice

bajker kat. pořadí km čas
Frýdl Tomáš M 23-39 8 / 8 50km 1:53:14
Minařík Tomáš M 23-39 21 / 15 50km 1:59:08
Hečko Martin M 23-39 50 / 30 50km 2:05:02 
Pavlík Radim M 40-49 81 / 10 50km 2:10:10
Glacner Zbyněk M 40-49 111 / 21 50km 2:15:26
Vyvlečka Jaromír M 30-39 112 / 62 50km 2:15:26
Zbranek Zdeněk M 50-59 206 / 14 50km 2:26:04
Leopold Polanský M 50-59 289 / 26 50km 2:36:39 
Dubovský Petr M 30-39 428 / 202 50km 2:58:21

 

13/3 Turčianské Teplice 19. 4. 2015, 1 kolo Slovenského poháru v MTB XCO

  kat. pořadí km čas
Frýdl Tomáš elite 12 30km 1:40:47


12/1 Jarní duatlon - Hulín 18. 4. 2015
  6km běh, 32km silniční kolo, 3běh

         
Minařík Tomáš M do 39 3 / 2   1:33:23
Javorová Lucie Ž 1 / 1   1:41:25

 

11/2 Chřibská padesátka mtb 18. 4. 2015 Roštín

         
Pavlík Radim M 40-49 63 / 11 50 km 02:02:44
Polanský Leopold M 50-59 216 / 14 50 km 02:37:37


10/6 Vienna city Maraton  12. 4. 2015, běh

         
Zbranek Václav     42km 03:32:34

 

9/1 Král Záhoria MTB maratón štafet  11. 4. 2015

         
Frýdl Tomáš, Kocián Robert K2 od 50 do 100 roků 9 / 4 2x25 km 02:14:17

 
8/5 Josefský běh, Zlín-Burešov   28. 3. 2015

         
Minařík Tomáš M 39 14 / 8 10km 0:38:59.0
Zbranek Václav M 39 21 / 13 10km 0:40:35.0
Javorová Lucie Z 39 43 / 3 10km 0:42:37.0
Leopold Polanský M 59 102 / 8 10km 0:52:02.0

 

7/4 Běh na dvě míle, Zlín-Příluk 7. 3. 2015

jméno kategorie celkově vzdálenost čas
Hečko Martin M 2 3,2km 10:48,36


6/3 Noční stopa valachy, Velké Karlovice 28. 2. 2015

         
Minařík Tomáš M 40 112 / 45 15km 1:16:07.0
Hečko Martin M 40 118 / 48 15km 1:16:51.7
Javorová Lucie Ž 40 150 / 12 15km 1:22:28.6


5/3 Lysinská krůta, Jankovice 28. 2. 2015

    celk.    
Pavlík Radim   5 15km 1:48:50


4/2 Rohálovská desítka, Prusinovice  28. 2. 2015

jméno kateg. celkově/kateg. vzdálenost čas
Hečko Martin M 20-39 35 / 22 10km 00:37:00
Minařík Tomáš M 20-39 86 / 47 10km 00:39:59
Zbranek Václav M 20-39 142 / 72 10km 00:42:21

 

3/2 Hradní běžka, Brumov-Bylnice  14. 2. 2015  (běh. lyž.)

         
Frýdl Tomáš M 16-40 2 / 2 30km 01:57:38
Javorová Lucie Ž 16-50 34 / 3 30km 02:47:19
Minařík Tomáš M 16-40 45 / 23 30km 03:03:28

 

2/1 Běh Jižními svahy, Zlín 14. 2. 2015

         
Zbranek Václav M do 39 31 / 19 6,5km 0:29:57.7
Hečko Martin M do 39  51 / 33 6,5km 0:31:12.6
Polanský Leopold M 50-59 108 / 7 6,5km 0:36:31.8


1/1 Zděchovská 30tka, Zděchov  8. 2. 2015 (běh. lyž.)

    celk./kateg.    
Frýdl Tomáš hlavní požadatel     DNS
Janků Michaela hlavní pořadatelka     DNS
Javorová Lucie Ž1 33 / 3 20km 1:33:21
Minařík Tomáš M1 40 / 12 20km 1:34:46
Hečko Martin       DNS