Zahájení MTB sezóny

17.04.2017 21:12

Tu zimní-běžkařskou ukončila Lucka Javorová 3.místem na 15km v Noční stopě Valachy. Tradiční Rohálovskou desítku v Prusinovicích běžel Martin Hečko, Dan Kögler a Radim Pavlík. Nejrychleji běžel Martin za 35:48 a bral 22.místo celkově. V kategorii do 19ti let se umístil Dan na 4.místě. Radim pokračoval půlmaratonem ve Zlíně, který běžel za 1:43:21. Radim s Martinem se zúčastnili také Josefského běhu. Martin sice neobhájil vítězství, ale byl vyhlášen na 2.místě v celkovém bodování seriálu Běhy Zlín za rok 2016. Valachbajk team se v této soutěži umístil na 3.místě mezi týmy.
Duben odstartoval Martin v Bratislavě maratonským během, který zvládl v čase 3h25min52s. Nový závod - Hložeckou desítku uspořádali v Brumově, kde Lucka zvítězila mezi ženami. Dalším novým závodem bylo Žlutavské XC, kde se vydal Dan, ale bohužel ulomil přehazovačku a závod nedokončil. Smůlu si vynahradil na Chřibské 50tce v Kroměříži, kde ve své kategorii dojel na 2.místě. Sezónu zde zahájil také náš nový člen Michal Kaška, který na kratší trati obsadil ve své kategorii nepopulární 4.pozici. Gratulujeme k dosaženým výsledkům a všem ostatním přejeme chuť a elán do jarních závodů :-) Nabídka je pestrá https://www.heckom.cz/