Nečekané vítězství Tomáše Minaříka v běhu

18.02.2018 14:38

Tomáš Minařík senzačně vyhrál běžecký závod Dračí smyčka v Dřevohosticích! Jeho týmový kolega Martin Hečko doběhl se ztrátou téměř dvou minut na šestém místě. Šedesátka běžců a běžkyň vyběhla v sobotu 17.února v 11 hodin na zasněženou 8,5km dlouhou trať z Dřevohostic přes louky a les do Bezuchova a zpět. Tom měl volnější start, kde běžel na 7.místě za Martinem. Po kilometru se Tom vydal stíhat vedoucí skupinku, která měla mírný náskok. Ješte před obrátkou už byl na 4.místě a 2,5km před cílem se dostal do vedení. To s mírným náskokem na Milana Zvonka udžel až do cíle. Martin držel téměř celý závod šesté místo. Gratulujeme a přepiště dějiny - Tomáš Minařík poprvé dosáhl na absolutní prvenství v běžeckém závodě!