ROK 2014

 

 
Souhrn počtu závodů a pódiových umístění v sezóně 2014
 
  Počet závod. cca
závod.
km
MTB BĚH DUA TRIA ETAP.
  MTB
DUA. ŠTAF. TRIA.
ŠTAF.
DALŠÍ    1. místo 2. 
 
3. 
 
Buryánek Martin 4 20,5   1         2 1x aquatlon     1
Dubovský Petr 4 192 4                    
Frýdl Tomáš 20 1057 14   1   1(3etapy)     4x
cyklokros
5 5 2
Glacner Zbyněk 4 337 4                    
Janků Michaela 9 348 9                 2  
Janota Miroslav 8 602 7       1(prolog
+3etapy)
        1 1
Javora Stanislav 18 489 17   1           11 2 3
Javorová Lucie 44 973,5 20 16 5 3         29 6 4
Křižka Ladislav 2 29     1 1              
Minařík Tomáš 27 1313,5 17 3 3 1   1 1 1x(tandem mtb) 7 1 3
Pavlík Radim 11 630 6 5                  
Polanský Leopold 21 791 18 2 1                
Vyvlečka Jaromír 13 516 4 6 2 1              
Zbranek Václav 15 182 1 12 1       1       1
Zbranek Zdeněk 17 556,5 15   2           3 6 3

 

 
 

84/24 Silvestrovský běh - Zlín Vršava 31. 12. 2014
         
23/15 M 30-39 Tomáš Minařík 10 km 40:33
33/22 M 30-39 Vaclav Zbranek 10 km 42:14
39/27 M 30-39 Jaromír Vyvlečka 10 km 42:55
46/12 M 40-49 Radim Pavlík 10 km 43:32
85/9 M 50-59 Leopold Polanský 10 km 49:56
66/4 Ž 19-39 Lucie Javorová 10 km 46:36

 

 
83/23 Štěpánský běh - Zlín, Příluky 26. 12. 2014
         
36/28 M do 39 Tomáš Minařík 10 km 38:24:00
57/41 M do 39 Jaromír Vyvlečka 10 km 40:17:00
68/49 M do 39 Václav Zbranek 10 km 41:11:00
88/7 Ž do 39 Lucie Javorová 10 km 43:02:00
 
 
82/22 Mikulášský běh - Zlín, Příluky  6. 12. 2014 
         
21/16 M do 39 Tomáš Minařík 10 km 37:49:00
35/24 M do 39 Václav Zbranek  10 km 39:51:00
100/12 M 50-59 Leopold Polanský 10 km 48:43:00

 

 
81/4 Slovenský pohár v cyklokrose - Stará Lubovňa 22. 11. 2014
         
21/2 Masters A Tomáš Frýdl   0:54:13

 

 

80/21 Luhačovický běh - Luhačovice 1. 11. 2014
         
19/1/1 Ž do 40 let Lucie Javorová 4,4 km 00:21:11

 

 

79/3 Oderský pohár - Rýmařovský cyklokros  28. 10. 2014
         
18/4 M 30 Tomáš Frýdl   00:52:12

 

 

78/20 Běhej valachy - Velké Karlovice  25. 10. 2014
         
44/28 M 40 Václav Zbranek 12 km  1:01:25.8
46/29 M 40 Jaromír Vyvlečka 12 km  1:02:13.1
54/3 Ž 40 Lucie Javorová 12 km  1:03:14.3

 

 

77/19 Přes Valašské kotáry - běh Zlínem 19. 10. 2014 
kat.        
23 M 20 -39 Jaromír Vyvlečka 8220 m 00:35:01
26 M 20 -39 Václav Zbranek 8220 m 00:35:34
5 Ž 20 - 36 Lucie Javorová 2740 m 00:11:21
 
 
76/46 Jezernické viadukty - Jezernice 18. 10. 2014
         
12/11 M 19-39 Tomáš Minařík 47 km 1:55:24
138/17 M 50-59 Leopold Polanský 47 km 2:35:09
 
 
75/2 Slovenský pohár v cyklokrose - Raková  18. 10. 2014
         
24/1 Master A Tomáš Frýdl    01:00:33
 
 
74/45 Lhotská 20ka - Podkopná Lhota 12. 10. 2014
         
2/2 M 19-39 Tomáš Minařík  18 km 00:48:16
7/1 M 50 a více Stanislav Javora 18 km 00:56:35
8/1 Ž 19-39 Lucie Javorová 18 km 00:57:01
9/2 M 50 a více Zdeněk Zbranek  18 km 00:57:59
15/4 M 50 a více Leopold Polanský 18 km 01:08:33

 

73/44 Cyklomaraton Zlín 5. 10. 2014
         
23/9  M 30-39 Tomáš Minařík 45 km 2:08:57.950
108/45 M 30-39 Tomáš Frýdl 45 km 2:40:11.976
204/21 M 50-59 Leopold Polanský 45 km 3:12:08.917

 

72/43 Ploština mtb  5. 10. 2014
kat.        
1 Ž 18-39 Lucie Javorová    
1 M 50 a více Stanislav Javora    
2 M 50 a více Zdeněk Zbranek    


71/1 2. kolo Slovenského poháru v cyklokrose - Udiča  4. 10. 2014
         
9/4 Vet A Tomáš Frýdl   42:47 

 

70/18  Horský běh - Vsetín 4. 10. 2014

         
32/4 Ž  Lucie Javorová 18 km 01:44:43.78

 

 
69/42 Závod do vrchu Pusteven 28. 9. 2014
         
1.   Lucie Javorová    
1.   Stanislav Javora    

 

 
68/5 Polanský duatlonek - Valašská Polanka 27. 9. 2014
kateg.        
1 Ž 18-39 Lucie Javorová 500m běh, 8km mtb  
1 M 18-39 Tomáš Frýdl 1km běh, 16km mtb  
1 M 50 a víc Stanislav Javora 1km běh, 16km mtb  
2 M 50 a víc Zdeněk Zbranek 1km běh, 16km mtb  
4 M 18-39 Tomáš Minařík 1km běh, 16km mtb  
5 M 50 a víc Leopold Polanský 1km běh, 16km mtb  
8 M 18-39 Ladislav Křižka 1km běh, 16km mtb  

 

 
67/4 Koutyman - extrémní duatlon, Kouty nad Desnou 20. 9. 2014  4,5 km běh, 38km mtb a 13 km běh, převýšení 3491 m
         
25/1/1 Ž 30-39 Lucie Javorová   3:26:20.6
26/6 M 30-39 Jaromír Vyvlečka   3:26:58.240
1 štafeta Tomáš Minařík mtb, Martin Hečko běh   2:43:42.534

 

66/17 Strojařská desítka - Zlín 13. 9. 2014
         
24/17 M 30-39 Václav Zbranek 10 km 41:05:00
 
65/41  MTB časovka Frenštát p. R. - Velký Javorník 13. 9. 2014
         
10 /1/1 Ž 20-34 Lucie Javorová 10,2 km 34:41,0
7 /1 M 50-59 Stanislav Javora 10,2 km 35:55,9
 
 
64/40 Jehličná tour - Krhová u Val. Meziříčí 13. 9. 2014
celk/kat        
1/1 M 30-39 Tomáš Minařík 50km 01:50:07,83
6/1 M 50- Zdeněk Zbranek  30km 01:30:49,11

 

 
63/2 Trnavský kolík  7. 9. 2014 - Trnava, Sprint triatlon - 100m plavání, 1km běh, 10km kolo
         
1/1 M Tomáš Minařík   0:31:28
1/1 Ž Lucie Javorová   0:35:25
20/17 M Ladislav Křižka   0:39:32

 

62/39 Valašská padesátka - Vsetín  6. 9. 2014
         
12/7 M 30-39 Tomáš Frýdl 54 km 02:26:21.0420
115/13 M 50-59 Zdeněk Zbranek 54 km 03:28:10.3190
122/15 M 50-59 Leopold Polanský 54 km 03:33:24.4780

 

61/38 MTB cross country Uherské Hradiště  6. 9. 2014

         
2 M 40 - Stanislav Javora    00:50:18.770
1 Ž 19-39 Lucie Javorová   00:50:32.093

 

 
60/37 Valašský krpál mtb časovka Vsetín, Dolní náměstí - Horská chata Vsacký Cáb 5. 9. 2014
         
12/1 M 50-59 Stanislav Javora 13 km 00:32:41.25
13/8 M 30-39 Tomáš Minařík 13 km 00:32:45.13
19/1 Ž 19-39 Lucie Javorová 13 km 00:33:16.89
32/4 M 50-59 Zdeněk Zbranek 13 km 00:38:00.67
56/2 Ž 19-39 Michaela Janků 13 km 00:46:11.62

 

 
59/36  Moravský bikemaraton Leština  13. 8. 2014
         
3 tandem Minařík Tomáš, Pospíšil Petr 80km 03:58:58

 

58/16 Slopenská desítka  24. 8. 2014 Slopné  běh 10km s převýšením 380m
         
44/3/2 Ž 20-34 Lucie Javorová 10km 00:46:26

 
57/15 Běh na Svatý Hostýn 23. 8. 2014 - 5km s převýšením 422m
celk/celk. ž/kat.ž        
45/4/3 Ž 20-34 Lucie Javorová 5km 0:28:38
 
 
56/35 Želechovická 40tka 23. 8. 2014 Želechovice
       
3 Tomáš Minařík 40km 1:49:54
35 Leopold Polanský 40km 2:35:52
1 Tomáš Minařík 21km    45:25
3 Stanislav Javora 21km    48:10
1 Lucie Javorová 21km    49:37
8 Leopold Polanský 21km    59:27

 

 
55/34 Klobucká kola 17. 8. 2014 Valašské Klobouky
         
1 Ž 18-39 Lucie Javorová   0:55:58
1 M 50+ Stanislav Javora    
3 M 50+ Zdeněk Zbranek    

 

Pořadí v seriálu MTB  král Hostýnek 2014 
Pravidla bodování: http://www.vesani.cz/83-mtb-kral-hostynek-vyhodnoceni-akt-17-8-2014-.html
pořadí    závody  
60 Tomáš Minařík 3 1356bodů
97 Stanislav Javora 2 1184b
106 Radim Pavlík 2 1152b
200 Leopold Polanský 3 838b
372 Miroslav Janota 1 566b
537 Lucie Javorová 1 474b
610 Zbyněk Glacner 1 445b
650 Jaromír Vyvlečka 1 430b
810 Tomáš Frýdl  1 353b
1041 Zdeněk Zbranek 1 252b 
1172 Petr Dubovský 1 197b
1574 Michaela Janků 1 47b

 

 
54/33  Rusavská 50ka - Rusava  16. 8. 2014
celk/kat        
78/4 M 50-59 Stanislav Javora 50 km 02:13:02 
119/13 M 40-49 Radim Pavlík 50 km 02:22:57 
358/24 M 50-50 Leopold Polanský 50 km 02:56:38 
577/187 M 30-39 Petr Dubovský 50 km 03:26:32
  M 30-39 Tomáš Frýdl 50 km DNF
1/1 M 30-39 Tomáš Minařík 35 km  01:28:31
12/2 Ž 19-39 Lucie Javorová 35 km 01:45:43
51/5 Ž 19-39 Michaela Janků 35 km 02:22:35

 

 
53/32 HORAL TOUR 2014 - Svit, Slovensko  8. - 10. 8. 2014
Etapový závod - TOMÁŠ FRÝDL
celk/kat          
5/5 8. 8. 1 etapa - Vysokohorská 31km 2:01:58.3 958 bodů
12/10 9. 8. 2. etapa - maratón 127km 7:55:08.6 1116.16 b
4/4 10. 8.  3. etapa cross country 7 okruhů 2:14:16.8 958,8 b
5/3 8.-10. 8. Horal tour 2014     3032.96 b

 

 
52/14 Hostýnská osma 9.8.2014 - Rajnochovice
Turisticko-běžecký závod jednotlivců a dvoučlenných týmů na 64km s převýšením 3000m
         
97/4 M 70-89 Radim Pavlík, Jaroslav Remeš 64km 10:41:16
 
51/1 Valachyman - Nový Hrozenkov  8. 8. 2014
350m plavání, 19km MTB a 4,6km běh 
         
27/2/2 Ž 40 Lucie Javorová   1:22:03.1
32/21 M 40 Jaromír Vyvlečka   1:23:32.6
3 Štafeta Martin Buryánek, Tomáš Minařík, Václav Zbranek   1:15:43.7

 

50/13 Dvě míle s úsměvem -  Zlín 2. 8. 2014 běh

celk. ženy        
1     Ž Lucie Javorová 3,2km 12:50,21
 
49/31 Hostýnská50ka MTB, Bystřice pod Hostýnem 2. 8. 2014 
         
5/2 M 30-39 Tomáš Frýdl 47km 01:46:22.2
24/8 M 30-39 Tomáš Minařík 47km 01:58:33.0
106/2 M 50-59 Zdeněk Zbranek 47km 02:16:40.1
224/17 M 50-50 Leopold Polanský 47km 02:42:18.1 
311/10 Ž do 35 Michaela Janků 47km 03:14:18.9

 

48/3 Kunovický miniduatlon, Kunovice u Val. Mez. 26. 7. 2014 Běh 5km, MTB 19km a 1,5km běh
celk/kat/celk.ž        
8/4 M 30-39 Tomáš Minařík   1:30:22,8
18/1/1 Ž 16-29 Lucie Javorová   1:37:31,8
41/2 M 50+ Zdeněk Zbranek   1:49:09,4
1 Týmy Javorová L., Minařík T., Hečko M.   4:34:00,6
1 Páry Lucie Javorová, Tomáš Minařík   3:07:54,6

 

47/1 Morkovské chlap - Morkovice 19. 7. 2014 Triatlon 200m plavání, 20km kolo a 5km běh
celk./kat. ž./celk ž.        
34/1/2 Ž 1(20-29) Lucie Javorová   1:04:24

 

46/30 Český pohár MTB XCO - Praha  20. 7. 2014
         
-/6 Masters I  Tomáš Frýdl   00:42:16.9

 

45/29 Fatransko-Strážovský pohár XC Lazy pod Makytou - Čertov  13. 7. 2014
         
-/2 M 30-39 Tomáš Frýdl 18km 1:04:01

44/28 Salzkammergut Trophy - Rakousko - 12. 7. 2014
         
106/50 M 30-39 Tomáš Minařík 211km 13:36:52

 

43/27 Karpatský pedál - Javorník 12. 7. 2014

         
11/4 M 30-39 Miroslav Janota 58km 2:19:43.609
  M 40-49 Radim Pavlík 58km DNF
2/1 M 50 a starší Zdeněk Zbranek 25km 1:13:23.972

 

42/26 BIKE VALACHY - Velké Karlovice 12. 7. 2014

celk/kat        
47/33 M 40 Jaromír Vyvlečka 45km 2:34:53.1
83/4 Ž 40 Lucie Javorová 45km 2:49:56.5
148/94 M 40 Václav Zbranek 45km 3:15:40.8
203/7 M 60 Leopold Polanský 45km 3:33:37.0

 

41/25 Slovenský pohár MTB XCO - Smolenice  6. 7. 2014
         
-/2   Tomáš Frýdl   01:13:59 

 

40/24 Valašskokarpatská cyklotour - Poteč tour  5. 7. 2014
         
- /1 M 50 a starší Zdeněk Zbranek   1:08:57

 

39/23 Bikemaraton Drásal - Holešov 5. 7. 2014
         
26/22 M 30-39 Tomáš Minařík 175 km 09:31:08.9
36/7 M 40-49 Radim Pavlík 175 km 10:00:06.1
59/ 1celkově Ž Ž 23-29 Lucie Javorová 175 km 10:32:55.3
44/2 M 50-59 Stanislav Javora 115 km 05:59:03.7
87/13 M 40-49 Zbyněk Glacner 115 km 06:24:09.8
102/38 M 30-39 Jaromír Vyvlečka 115 km 06:31:57.3 
241/27 M 50-59 Leopold Polanský 53 km 03:36:44.6 
  M 30-39 Petr Dubovský 53 km DNF
 
38/1 MTB Trilogy Broumovsko 2014 - Teplice nad Metují 2. - 5. 7. 2014
Etapový závod - MIROSLAV JANOTA
celk/kat        
17/9 2. 7. Prolog - Teplice nad Metují 00:45:34 11km
11/9 3. 7. Strefa Gluszyca Kleine Alpen 05:03:32 70km
7/5 4. 7. Broumovské stěny 03:51:37 70km
22/13 5. 7. Vraní hory 05:22:00 80km
celkově: 11/8 5. 7. Teplice nad Metují 15:02:43 231km/8400 m v

 

37/22 Rožnovský Krpál - Rožnov pod Radhoštěm 28. 6. 2014
         
9/2    M 50-59 Zdeněk Zbranek 30km 01:41:34
 
36/21 Valašská 24hodinovka, Bystřička  28. - 29. 6. 2014
         
6/2 2-TÝM MIX Michaela Janků, Tomáš Frýdl 332,5km 24hodin
 
35/20 Konenského 50 - Nivnice 28. 6. 2014
         
31/1 Ž 19-39 Lucie Javorová 50km 02:44:10
78/15 M 40 a více Leopold Polanský 50km 03:10:28

 

34/19 Časovka do vrchu, Frenštát pod Radhoštěm - Pustevny 21. 6. 2014 silnice

         
40/6 M 50-59 Stanislav Javora 11,3 km 00:32:14
52/1 Ž do 35 Lucie Javorová 11,3km 00:33:13

 

33/18  Bikemaratón Súľovské skaly - Sulov, SK 21. 6. 2014
celk/kat        
7/5 M do 39 Miroslav Janota 88km 04:18:57.8

 

32/12 Běh olympijského dne - Zlín 18. 6. 2014

         
20/16 M Václav Zbranek 5km 00:19:54
29/2 Ž Lucie Javorová 5km 00:20:50

 

31/17 Bělkovický řetěz - Bělkovice-Lašťany, Olomouc  14. 6. 2014
celk/kat        
46/17 M 30-39 Miroslav Janota 43km
02:26:45,3

 

30/16 Vařákovy paseky - Horní Lideč  14. 6. 2014
kat        
1 M 50 a starší Stanislav Javora 21km 00:45:37
1 Ž  18-39 Lucie Javorová 21km 00:49:35
3 M 50 a starší Zdeněk Zbranek 21km 00:50:36
8 M 50 a starší Leopold Polanský 21km 00:56:55
4 Ž 18-39 Michaela Janků 21km 01:00:13

 

29/15 Časovka z Bystřice pod Hostýnem na Hostýn 13. 6. 2014 (silnice)

kat        
1 Ž do 30 Lucie Javorová 5,7km  
3 M 50-59 Stanislav Javora 5,7km  
 
28/14 Valašský pohár MTB XC - Ratiboř 8. 6. 2014
         
1 M 2 Frýdl Tomáš    
2 M 2 Janota Miroslav    
10 M 2 Javora Stanislav    
1 Ž Javorová Lucie    
4 ž Janků Michaela    

27/11 Dvě míle s úsměvem -  Zlín 7. 6. 2014 běh

celk/kateg ž/celk ženy        
24/1/1     Ž Lucie Javorová 3,2km 00:12:34,45
 
26/13 Stavařská tisícovka - Valašské Meziříčí 31. 5. 2014
         
5/5 M 20-39 Frýdl Tomáš 33km 01:24:27
 
 
25/10 Valašský Hrb - Vsacký Cáb 31. 5. 2014 - běh
celk/kat        
57/37 M 30-44 Pavlík Radim 50km 05:32:55

 

24/12 Autor Král Šumavy - Klatovy 31. 5. 2014
         
25/21 M do 39 Minařík Tomáš 105km 05:36:03.7
63/17 M 40-49 Glacner Zbyněk 105km 06:04:36.7
64/43 M do 39 Vyvlečka Jaromír 105km 06:04:50.4 
200/15 M 50-59 Zbranek Zdeněk 105km 07:09:09.5 
 
 
23/11 Karlovský Pepi maratón - Velké Karlovice 31. 5. 2014
         
40/3 M 50-59 Javora Stanislav 50km 02:31:03,89
87/8 M 50-59 Polanský Leopold 50km 03:12:00,39
3/3 Ž 19-39 Javorová Lucie 40km 02:04:34:,49
  M 30-39 Janota Miroslav 50km DNF

 

22/10 TOI TOI MTB Night Race - Nové Město na Moravě 24. 5. 2014 ve 21hod
         
50. M 30-39 Minařík Tomáš 40min+1kolo 00:55:17.8
 
21/9 Birell Bike Vysočina Maraton 2014 - Nové Město na Moravě 24. 5. 2014 v 9hod
celk/kat        
66/23 M 30-39 Minařík Tomáš 53km 02:25:05.3

 

20/8 Slavičínský bajkap 25. 5. 2014 - Slavičín

kateg.        
1. M 18-39 Frýdl Tomáš 30km 01:14:05
4. M 40-49 Glacner Zbyněk 25km 01:09:32
1. Ž 18-39 Javorová Lucie 20km 01:0028
7. Ž 18-39 Janků Michaela 20km 01:16:07
1. M 50 a starší Javora Stanislav 20km 00:56:31
2. M 50 a starší Zbranek Zdeněk 20km 01:00:37
5. M 50 a starší Polanský Leopold 20km 01:07:38

 

19/7 FC Maratón Marikovskou dolinou - Dolná Mariková - SK  17. 5. 2014

         
9/3 M 19-39 Frýdl Tomáš 64km 03:20:57,6
10/4 M 19-39 Janota Miroslav 64km 03:22:28,1
192/12  Ž 19-39 Janků Michaela 40km 03:30:02,7

 

18/6 Hradní okruh - Brumov-Bylnice 17. 5. 2014

         
13/11 M 18-39 Minařík Tomáš 51km 02:30:58
22/1 M 50 a starší Javora Stanislav 51km 02:37:45
29/9 M 40-49 Pavlík Radim 51km 02:47:03
37/4 M 50 a starší Zbranek Zdeněk 51km 03:04:50
38/1 Ž 18-39 Javorová Lucie 51km 03:06:26
55/8 M 50 a starší Polanský Leopold 51km 03:31:16

 

17/2  VALACHY DUATLON - Velké Karlovice 10. 5. 2014 - 3km běh, 15km MTB a 1km běh

celk/kat        
14/12 M 20-40 Minařík Tomáš   1:03:09
28/20 M 20-40 Vyvlečka Jaromír   1:07:35,6
41/3 Ž  20-40 Javorová Lucie   1:09:36,4
59/34 m 20-40 Zbranek Václav   1:13:45,8

 

16/5 Valašský pohár MTB XC Halenkov  8. 5. 2014

         
1.   Frýdl Tomáš    

 

15/4 Autor ŠELA maraton - Lipník nad Bečvou 3. 5. 2014

         
97/31 M Elite 19 a více Frýdl Tomáš 92km 04:35:23,1
102/50 M Expert 19-39 Minařík Tomáš 92km 04:37:12,3
168/27 M Masters 40-49 Pavlík Radim 92km 04:59:46.1 
224/123 M Expert 19-39 Vyvlečka Jaromír 92km 05:14:46.2
227/41 M Masters 40-49 Glacner Zbněk 92km 05:15:29.9
      M Expert 19-39 Janota Miroslav 92km DNF
211/111 M  Expert 19/39 Dubovský Petr 50km 02:38:53.1 
295/16 Ž 19-39 Janků Michaela 50km 02:50:35.2 

 

14/9 Dvě míle s úsměvem -  Zlín 3. 5. 2014 běh

celk/kateg ž/celk ženy        
20/1/1     Ž Lucie Javorová 3,2km 00:12:53,86
46    M  Martin Buryánek 3,2km 00:14:49,17

 

13/8 Salašský běh - Zlín 26. 4. 2014

         
15/8 M 18-39 Zbranek Václav 12km 53:58:00

 

12/3 Rohálovská 50ka - Prusinovice 26. 4. 2014 

         
4/3 M 23-39 Janota Miroslav 50km 02:07:24
55/34 M 23-39 Minařík Tomáš 50km 02:29:09
282/21 M 50-59 Polanský Leopold 50km 03:19:19


11/2  Chřibská 50 MTB - Roštín 19. 4. 2014

celk/kat        
12/6 M 30-39 Janota Miroslav 50km 1:39:58
26/13 M 30-39 Frýdl Tomáš 50km 1:42:19
169/31 M 40-49 Pavlík Radim 50km 2:03:36
265/100 M 30-39 Dubovský Petr 50km 2:14:12
389/32 M 50-59 Polanský Leopold 50km 2:34:27

 

10/1 Jarní duatlon - Hulín 13. 4. 2014  6km běh, 32km kolo, 3km běh

celk/kat        
10/1 Ž  Javorová Lucie   1:37:54

 

9/7 Hranická dvacítka - Hranice 12. 4. 2014 - běh 

         
25 M 40-49 Pavlík Radim 20km 1:42:12
 

 

8/1  Morkovské bajk - Morkovice 6. 4. 2014

celk./kat.        
139/4 Ž Javorová Lucie 42km 2:03:19
163/18 M 50- Zbranek Zdeněk 42km 2:12:59
166/62 M 30-39 Dubovský Petr 42km 2:15:12
183/23 M 50- Polanský Leopold 42km 2:26:14


7/6 Dvě míle s úsměvem -  Zlín 5. 4. 2014 běh

celk/kateg ž/celk ženy        
21/2/2     Ž Lucie Javorová 3,2km 00:13:07

 

6/5 Josefský běh - Zlín 29. 3. 2014 

         
56/4 Ž 18-39 Javorová Lucie 10km 44:54:00
40/27 M 18-39 Zbranek Václav 10km 42:25:00

 

5/1 Aquatlon, Zlín 15. 3. 2014

         
65 /12 M 49 Buryánek Martin 400m plavání, 5km běh 0:30:02,3

 

4/4 Lesní běh Dračí smyčka - Dřevohostice  8.3. 2014 běh

celk/kateg ž/celk ženy        
25/2/2 Ž Lucie Javorová 8,5km 00:39:42
 

 

3/3 VALACHY TOUR - NOČNÍ STOPA -  Velké Karlovice 1. 3. 2014

celk/kat        
32/18 M 40 Vyvlečka Jaromír 10 km 0:50:08,6
44/25 M 40 Zbranek Václav 10 km 0:52:27
63/6 Ž 40 Javorová Lucie 10 km 0:54:34,9

 

2/2 Rohálovská desítka - Prusinovice 22. 2. 2014 běh

         
143/74 M 20-39 Vyvlečka Jaromír 10 km 0:42:45
222/61 M 40-49 Pavlík Radim 10 km 0:45:14

 

1/1 Běh jižními Svahy - Zlín 8. 2. 2014

celk/kat        
33/22 M do 39 let Zbranek Václav 6 km 0:24:53